News

Viki Gabor zagra koncert ZA DARMO! Gdzie i kiedy?

Viki Gabor zagra koncert ZA DARMO! Gdzie i kiedy?

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor zagra koncert za darmo! Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć występ nastoletniej wokalistki?

Demi Lovato ZARĘCZYŁA SIĘ! Gwiazda pokazała pierścionek 

Viki Gabor w 2018 roku pojawiła się w The Voice Kids i od tamtej pory idzie jak burza! 13-latka reprezentowała Polskę na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i wywalczyła dla naszego kraju historyczne, drugie z rzędu, zwycięstwo. Od tamtej pory jej eurowizyjny singiel Superhero pokrył się podwójną platyną, a Viki Gabor wydała jeszcze kilka hitów. ;-) Ostatni – Forever and a Night – miał premierę 3 lipca 2020 roku.

Viki Gabor szykuje się też do wydania debiutanckiej płyty, która zapowiadana jest na 4 września 2020 roku. Krążek Getaway (Into My Imagination) można już zdobyć w przedsprzedaży.

Viki Gabor – koncert za darmo. Data, miejsce, wejściówki 

Niedługo fani nastoletniej artystki będą mogli posłuchać jej przebojów na żywo i to za darmo! Viki Gabor wystąpi 29 sierpnia na imprezie Letnie Granie Radomsko 2020 zorganizowanej w Parku Świętojańskim. Występ zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zaplanowano na godzinę 19-20.

The Voice of Poland: nowy juror już znany! >>

Koncert nie będzie imprezą masową. Na plac targowy będzie mogła wejść ograniczona liczba osób.  Koncert planujemy na około 700 osób, wezmą w nim udział osoby ze specjalnymi wejściówkami. Na placu będą one musiały zachować bezpieczną odległość – 1 osoba na 5 m kw. Oczywiście przed wejściem na teren imprezy konieczna będzie dezynfekcja rąk – cytuje wypowiedź Roberta Dąbrowskiego z radomskiego urzędu miasta portal radomsko.naszemiasto.pl.

Darmowe wejściówki na koncert Viki Gabor w Radomsku będą rozdawane w urzędzie miasta, placówkach kulturalnych i lokalnych mediach.

Wybieracie się tam? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Widzę Was 👀💕 I see you 👀🤩 #smile #viki #vikigabor

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] „Getaway” zbliża się do 1 000 000 streamów na @spotify ! Nigdy nie wiem jak Wam dziękować, dlatego tym razem mam niespodziankę! Już w ten piątek w serwisach streamingowych odbędzie się premiera wyjątkowej akustycznej EPki „Getaway - live acoustics” z nowymi aranżacjami moich utworów! Już teraz możecie się zapisać do pre-save, link w moim bio i na stories! 🔥🔥🔥 Getaway reached almost 1 000 000 streams on Spotify! I’ve got a surprise for you - this friday i will release acoustic versions of my hits on special EP - „Getaway - live acoustics”. You can pre-save it now, link in my bio and stories! #getaway #live #acoustics #new #ep #specialedition #spotify @spotify @spotifypoland

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj