Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel chce być aktorką! Co jeszcze zdradziła w #4FUNhome?

Roksana Węgiel chce być aktorką! Co jeszcze zdradziła w #4FUNhome?

fot. facebook.com/4fun.tv

Reklama
Reklama
placeholder

Roxie Węgiel chce być aktorką! Co jeszcze zdradziła w #4FUNhome?

Roksana Węgiel dołączyła do naszej akcji #4FUNhome, z którą wystartowaliśmy 1 kwietnia. Na naszym profilu na Facebooku pojawiają się nagrania live z gwiazdami, w których sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy oraz sprawdzamy ich znajomość najgorętszych muzycznych przebojów.

Dreamers o przyszłości i karierach solowych w #4FUNhome >>

Roksana Węgiel: kiedy nowa płyta?

Roksana Węgiel kwarantannę spędza w domu nadrabiając szkolne zaległości, które nagromadziły się, gdy młoda piosenkarka była w trasie koncertowej. Oprócz tego próbuje pisać teksty piosenek, bo w przyszłości chciałaby również tym się zajmować. W takim razie czekamy na pierwsze efekty!

W związku z przymusową izolacją wielu artystów musiało przerwać pracę nad swoimi albumami. Tak samo jest w przypadku Roxie. Na razie na drugą solową płytę zostało nagrane parę demówek, więc na efekt końcowy będziemy musieli poczekać. Roksana zapewniła nas, że pracuje online z producentami muzycznymi, więc możemy być pewni, że praca jest w toku. :)

Czy znajomi Roxie po sukcesie muzycznym inaczej ją postrzegają? Młoda artystka przyznała, że zdarzyły się sytuacje, gdy kilka osób się obraziło z powodu jej napiętego kalendarza. Mimo to czuje, że ma wspaniałych ludzi wokół siebie, którzy pomagają jej pozostać sobą.

Prawdziwi przyjaciele wiedzą jaka jestem i zawsze będą mnie wspierać – podsumowała Roksana.

Jeśli nie wiedzieliście jak rozpoczęła się przygoda Roksany Węgiel ze śpiewem, to dla nas opowiedziała tę historię jeszcze raz. Podczas obozu judo w Chorwacji zostało zorganizowane karaoke, na którym zaśpiewała piosenkę My Cyganie. Po występie bardzo dużo osób powiedziało Roxie, że fantastycznie śpiewa, więc po powrocie do Polski od razu zapisała się na lekcje śpiewu. Oglądając naszą relację na Facebooku będziecie mogli usłyszeć fragment piosenki My Cyganie w wykonaniu Roxie i poczuć się jak uczestnicy obozu podczas występu. ;)

Mateusz Jędraś zapytał Roxie o plany związane z aktorstwem. Roksana potwierdziła, że w przyszłości chciałaby zagrać w filmie. Jakiś czas temu miała też swój debiut aktorski, bo wystąpiła w filmie popularnego twórcy internetowego - Reżysera Życia.

Patryk Skoczyński śpiewa nowy singiel w #4FUNhome! >>

Roksana Węgiel w teledysku disco-polo

Przy okazji tematu aktorstwa przypomnieliśmy Roxie, że już zaliczyła mały debiut aktorski. Roksana Węgiel wystąpiła w teledysku disco-polo do piosenki Mam Obsesję Rompey'a. Okazało się, że wykonawca utworu jest znajomym taty Roksany i potrzebował młodej statystki. Tak właśnie 9-letni Roxie zaliczyła swój teledyskowy debiut. :)

#4FUNhome nie mogłoby się odbyć bez naszych stałych zabawy 44 sekundy i WYKOŃCZ TO! Oglądając relację live będziecie mogli dowiedzieć się czy Roksana Węgiel woli Zuzę Jabłońską czy Viki Gabor oraz czy wybrała 4Dreamers czy Bars and Melody. A jak Roxie poradziła sobie z piosenkami Sama Smitha, Dua Lipy i Sanah? Musicie to zobaczyć!

Kuba z 4Dreamers śpiewa 'Przez Twe Oczy Zielone' Zenka Martyniuka w #4FUNhome! >>

Roksana Węgiel: kariera w USA

Czy Roksana Węgiel ma w planach podbicie rynku muzycznego w USA? Młoda artystka przyznała, że chciałaby kiedyś spróbować tam swoich sił, ale na razie skupia się na tym co już ma i na rodzinie. Ostatnio rodzina Roxie powitała nowego członka i młoda piosenkarka chciałaby spędzić czas ze swoim małym braciszkiem.

Kiedyś pomyślałam sobie, że fajnie by było, żeby moja muzyka była znana na całym świecie. Ale to jest ciężkie, bo to zależy od wielu czynników. To jest moje marzenie, ale myślę, że jak będę trochę starsza. […] Na razie się nie spieszę, będzie co ma być – stwierdziła Roksana.

Natalia Szroeder w #4FUNhome: co robią z Quebo na kwarantannie i czy zostanie raperką? >>

Roksana Węgiel wystąpi na Eurowizji?

Roxie odpowiedziała też na liczne pytania fanów o to czy wystąpi na dorosłej Eurowizji. Młoda artystka zdecydowanie rozwiała nadzieje wszystkich tych, którzy chcieli ją zobaczyć w tym konkursie. Jak przyznała z roku na rok zmieniają się trendy muzyczne na Eurowizji i po prostu nie czuje, że w tym momencie jest to konkurs dla niej.

W #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Zadając pytania podczas naszej transmisji live macie szansę zgarnąć maseczki ochronne od Cupsell.pl. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV.

Smolasty o podrywie 'na sławę' i grach online z fanami w #4FUNhome >>

Kogo chcielibyście zobaczyć w następnym live?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama