News

Wersow – czego najbardziej żałuje? 'Mówiłam za dużo'

Wersow – czego najbardziej żałuje? 'Mówiłam za dużo'

fot. Instagram.com/wersow

Wersow zdradziła czego najbardziej żałuje. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski nagrali razem film, w którym mówili o swoim życiu, marzeniach i planach.

Friz i Wersow kupili dom. Pokazali luksusową willę >>

Friz i Wersow przeprowadzili się do nowego domu. Niedawno na kanale influencerki pojawiło się Q&A nagrane już w luksusowej posiadłości. Wideo było inspirowane wywiadem Billie Eilish dla czasopisma Vanity Fair.

Wersow – czego żałuje?

Wersow przyznała, że jest kilka rzeczy, których żałuje i dotyczą one głównie działalności w internecie.

M.in. tego, że nie weryfikowałam zbyt dobrze informacji, że czasami właśnie mówiłam za dużo, powinnam się ugryźć w język. Czasami brakowało mi asertywności, czyli np. nie chciałam w czymś wziąć udziału, a i tak brałam, po prostu mimo tego, że nie zawsze czułam się z tym ok. No i niektórych, mogę powiedzieć też, że współprac żałuję – powiedziała youtuberka.

Ekipa nago w jacuzzi na parapetówce u Friza i Wersow >>

Friz z kolei powiedział, że nie ma takiej rzeczy, której tak bardzo żałuje. Dodał, że z perspektywy czasu zupełnie niepotrzebne było przefarbowanie Chmurki, ale z każdej sytuacji wyciąga lekcję.

Podobne Q&A ma pojawiać się co roku, żeby Friz i Wersow oraz ich fani mogli sprawdzić jak wiele się zmieniło.

Friz przefarbował… psa na różowo >> 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.