News

Piosenka świąteczna Wersow to plagiat? Wardęga skontaktował się z 'poszkodowaną'

Piosenka świąteczna Wersow to plagiat? Wardęga skontaktował się z 'poszkodowaną'

fot. YouTube.com/WERSOW

Niedawno Wersow wypuściła piosenkę świąteczną. Krótko po premierze singla Ktoś Taki Jak Ty pojawiły się podejrzenia o plagiat.

Wersow – Ktoś Taki Jak Ty to jej solowy singiel. 'Świąteczny vibe' >> 

Teledysk do romantycznego, świątecznego utworu Weroniki Sowy pojawił się w internecie 13 grudnia 2021 roku. W ciągu jednego dnia klip osiągnął liczbę miliona wyświetleń.

Przy piosence Ktoś Taki Jak Ty youtuberka współpracowała z  B.R.O, czyli Jakubem Bireckim.

Wersow – Ktoś Taki Jak Ty to plagiat?

Część internautów uważa, że solowa piosenka Wersow jest za bardzo podobna do utworu Love Song, który jakiś czas temu nagrała Akio. Zainteresował się tym Sylwester Wardęga. Youtuber skontaktował się z Akio w czasie transmisji na żywo i zapytał ją co myśli o całej sprawie.

Wersow pierwszy raz komentuje aferę z plagiatem >> 

Akio powiedziała, że problemem nie jest bit, do którego każdy może kupić licencję, ale fakt, w jaki sposób Wersow zaśpiewała oraz linia melodyczna.

Sądzę, że ta piosenka ["Love Song" – przyp.red.] megapodobnie brzmi do linii melodycznej, która została użyta w piosence Wersow – dodała Akio.

Na pytanie, czy „czuje się odrobinę pokrzywdzona”, Akio odpowiedział, że tak.

Nie miałabym nic do tego, gdyby B.R.O na przykład nigdy nie usłyszał mojej piosenki, ale ja wygrałam u niego karaoke i on był na moim kanale i tak chwalił, a tutaj taka skucha – stwierdziła.

Ekipa skopiowała piosenkę innego artysty? Wardęga zarzuca im hipokryzję >> 

Bit każdy może kupić, więc nie można się przyczepić, że Wersow użyła tego samego bitu. Sposób śpiewania i aranżacja to są już tej dziewczyny Akio (…) więc to nie do końca jest okej. B.R.O zachował się nie do końca fair, bo słyszał tę piosenkę w tej aranżacji i z tym beatem na kanale Akio, uznał, że jest za*****ta i teraz Wersow wydała identyczną – podsumował Sylwester Wardęga.

Posłuchajcie obu piosenek.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.