Reklama
placeholder
News

Wersow opublikowała zdjęcia z sesji i nie oznaczyła projektantki ubrania, w którym wystąpiła. Wytłumaczyła się

Wersow opublikowała zdjęcia z sesji i nie oznaczyła projektantki ubrania, w którym wystąpiła. Wytłumaczyła się

fot. YouTube.com/WERSOWW

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow niebawem wyda swoją pierwszą płytę zatytułowaną Wersow Store. Premiera debiutanckiego albumu influencerki jest zaplanowana na 8 grudnia 2023 roku. W 2024 roku Weronika Sowa wyruszy w trasę koncertową. Będzie można ją zobaczyć w sześciu polskich miastach.  Kilka dni temu celebrytka zdecydowała się metamorfozę i postanowiła ściąć włosy. Nie tylko one stały się głównym tematem wśród komentujących na profilu influencerki. Wersow znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak nie oznaczyła projektantki w jednym ze swoich wpisów. 

Wersow: album Wersow Store w przedsprzedaży. Influencerka ogłosiła trasę koncertową na 2024 >>

Wersow tłumaczy się z nieoznaczenia projektantki na zdjęciach

Swoją nową fryzurę Wersow zdecydowała się zaprezentować obserwującym na Instagramie publikując zdjęcia z nowej sesji. W jednym z komentarzy pod fotografią odezwała się projektantka, w której ubraniu youtuberka zapozowała. Dziewczyna stwierdziła, że jej praca została wykorzystana, a jej autorstwo nie zostało oznaczone na zdjęciu, mimo tego, że wypożyczyła je w zamian za to właśnie. 

Znowu moja praca, i znowu nie ma nigdzie oznaczenia, wykorzystywanie małych artystów nie jest cool ::((

Komentarz Zuzy Gwiazdy, która jest początkującą projektantką, spotkał się z dużą aprobatą internautów. Narzeczona Friza postanowiła odpowiedzieć Zuzie na jej zarzuty. Wyznała, że to nie ona jest winna całej sytuacji, tylko stylistka, z którą pracowała przy tej sesji. Zapewniła też dziewczynę, że następnym razem, nie zapomni jej oznaczyć, tak jak się na to już wcześniej umówiły.

Zuzia, nie ukrywam, że jestem zaskoczona tym, co dzieje się w komentarzach. Postępuję bowiem zgodnie z ustaleniami z umowy, którą zawarłaś ze stylistką, która pracowała ze mną przy kilku ostatnich projektach. Bądź pewna, że oznaczę Cię na fotkach z nagrywania teledysku, tak, jak się umawiałyście. Bardzo podoba mi się Twój projekt i cieszę się, że mogłam go założyć. Myślę, że moim obserwatorom i nie tylko również wpadnie on w oko! Niech tylko zobaczą ją na dużym ekranie! Efekty już niebawem.

Młoda projektantka, bo tej odpowiedzi Wersow postanowiła ją przeprosić za wcześniejszy "atak" i wytłumaczyła, dlaczego wcześniej tak zareagowała.

Cześć Weronika, dzięki wielkie za ten komentarz i wspólne wyjaśnienie sprawy. Rzeczywiście nastąpił pewien fallstart, za co przepraszam. Umówiłyśmy się na oznaczenia przy innych postach w związku z klipem, także wyszło nieporozumienie. Niestety projekty i praca młodych projektantów są często wykorzystywane w niefajny sposób, dlatego cieszę się, że Ty do tego grona nie należysz i chcesz promować pracę osób takich, jak ja. Trzymam kciuki za teledysk, nie mogę się doczekać efektów i tego, jak pokażesz się w nim w moich projektach!!!

Wersow: dwóch raperów na płycie influencerki. Z kim nagrała wspólne kawałki? >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama