News

WhatsApp zapowiada zmiany w aplikacji. Jakie?

WhatsApp zapowiada zmiany w aplikacji. Jakie?

Fot. Pixabay.com

WhatsApp zapowiada zmiany w aplikacji. Jakie? Zobaczcie z czego wkrótce będą mogli korzystać jej użytkownicy.

Doda sprzedaje mieszkanie. Te wnętrza robią wrażenie! [ZDJĘCIA] >>  

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Z aplikacji, której pierwsze wydanie pojawiło się w 2009 roku, korzystają dzisiaj ponad 2 miliardy użytkowników z całego świata!

Celem twórców WhatsApp było stworzenie urządzenia do łatwego kontaktowania się ze znajomymi i rodziną. Mimo to komunikator jest wciąż udoskonalany, a twórcy zaskakują nowymi funkcjami. Niedawno zapowiedziano kolejne zmiany.

1 lipca 2020 roku na stronie blog.whatsapp.com pojawiła się lista nowych opcji, które powinny być dostępne w najnowszych wersjach komunikatora już za kilka tygodni. Opisy wszystkich znajdziecie niżej.

Maffashion pokazała zdjęcie bez makijażu. "Pani przebarwienia" >>  

WhatsApp – nowe funkcje:

  • Animowane naklejki – wkrótce twórcy aplikacji udostępnią nowe pakiety animowanych naklejek, „które zapewnią jeszcze więcej zabawy i możliwości wyrażania emocji”.
  • Kody QR – dzięki temu dodawanie kogoś do listy kontaktów będzie jeszcze prostsze! Aby to zrobić, wystarczy zeskanować jej kod QR.
  • Tryb ciemny w WhatsApp Web i WhatsApp na pulpit – „tryb nocny” już niedługo będzie można włączyć też na ekranie komputera.  
  • Ulepszenia połączeń wideo – w rozmowie wideo może uczestniczyć nawet 8 osób, a Ty możesz zdecydować komu poświęcić więcej uwagi – wystarczy nacisnąć i przytrzymać wideo danej osoby i wyświetlić je na pełnym ekranie. Dodano też ikonę wideo w czatach grupowych, żeby za pomocą jednego kliknięcia umożliwić rozmowę z wieloma osobami. 
  • Status w KaiOS: od teraz użytkownicy KaiOS mogą  udostępniać status, który zniknie po upływie 24 godzin.

Z której funkcji WhatsApp najczęściej korzystacie?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.