Reklama
placeholder
News

Wiktor Waligóra – po zachwycającym występie na Męskim Graniu 2023 czas na jego singiel. ‘Ikar’ porusza i wzrusza

Wiktor Waligóra – po zachwycającym występie na Męskim Graniu 2023 czas na jego singiel. ‘Ikar’ porusza i wzrusza

materiały prasowe / Sony Music

Reklama
Reklama
placeholder

Wiktor Waligóra wydał właśnie swój singiel o tytule Ikar. Słyszeliście już o tym młodym artyście? Wiktor zasłynął dzięki coverom znanych piosenek, które publikował na swoim kanale na YouTubie. Zaśpiewali z nim między innymi Natalia Przybysz i Dawid Tyszkowski. Na dodatek w 2023 roku mogliśmy go usłyszeć na żywo na koncercie Męskiego Grania podczas gościnnego występu z Wodecki Twist oraz z orkiestrą Miuosha, a także na festiwalu Great September.

Dzień Polskiej Muzyki 2023: kiedy i jak świętować z 4FUN.TV i 4FUN DANCE? >>

Wiktor Waligóra – nowy singiel

Pierwszym singlem artysty był utwór Przypomnieć nas. Teraz możemy posłuchać kolejnej piosenki, która właśnie ukazała się na YouTubie.

Ikar stanowi pełnoprawny start pierwszego projektu wydawniczego Wiktora. Poruszający utwór został napisany przez samego artystę, który mimo młodego wieku tworzy muzykę bardzo dojrzałą i emocjonalną. Całość dopełnia mocny głos Waligóry, który zachwyca zarówno na żywo, jak i w wersjach studyjnych.

Kalwi & Remi połączyli siły z zespołem ludowym Guzowianki. Explosion Ech poleczko hitem sieci >>

Posłuchajcie Ikara, by przekonać się, jak muzyka Wiktora potrafi wznieść. Warty uwagi jest teledysk w postaci rysowanej odręcznie animacji poklatkowej autorstwa Pawła Franika.

fot. materiały prasowe / Sony Music

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama