News

Polka myślała, że randkuje z Willem Smithem. Straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych

Polka myślała, że randkuje z Willem Smithem. Straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych

Fot. Wikimedia Commons/Gage Skidmore

Polka myślała, że randkuje z Willem Smithem i straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policja szuka „aktora”.

Chciał zaatakować innego kierowcę, ale szybko pożałował, że wyszedł ze swojego auta >> 

35-latka została oszukana przez "Willa Smitha" 

35-letnia mieszkanka powiatu chełmskiego na jednym z portali nawiązała znajomość z mężczyzną, który podawał się za Willa Smitha. "Gwiazdor" ze szczegółami opowiadał kobiecie o swoim życiu prywatnym i pracy na planach filmowych. Polka rozmawiała też na wideo z mężczyzną, który miał wyglądać jak amerykański aktor, co jeszcze bardziej wzbudziło jej zaufanie.

Pewnego dnia fałszywy Will Smith powiedział, że upoważnia kobietę do odebrania paczki, w której były diamenty warte 6 milionów dolarów oraz 3 miliony dolarów w gotówce i dokumenty rozwodowe. Mówi się, że "Will Smith" planował wspólną przyszłość z Polką w Chełmie i obiecał, że podaruje jej drogocenne kamienie. 

Kobieta, aby odebrać tę paczkę musiała jedynie zapłacić cło i uzyskać tzw. certyfikat pozwalający na odbiór kosztowności. 35-latka zdecydowała się na te kroki. W dwóch transzach wpłaciła łącznie 45 tys. zł – cytuje słowa kom. Kamila Gołębiowskiego z policji w Lublinie Polsat News.

Wejście do galerii handlowej płatne? To pomysł jednego z posłów >>  

Kiedy kobieta przekazała wskazaną kwotę na konto „Willa Smitha”, „hollywoodzki aktor” urwał z nią kontakt. 35-latka zorientowała się, że została oszukana i zgłosiła to na policję. Funkcjonariusze nie ustalili jeszcze tożsamości mężczyzny, który podawał się za amerykańskiego gwiazdora. Apelują o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi przez internet.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.