Reklama
placeholder
News

WOŚP 2020: aukcje gwiazd. Co przekazują Julia Wieniawa, Roxie Węgiel i Fit Loversi?

WOŚP 2020: aukcje gwiazd. Co przekazują Julia Wieniawa, Roxie Węgiel i Fit Loversi?

Fot. Instagram.com/juliawieniawa/ fit.lovers/roxie_wegiel

Reklama
Reklama
placeholder

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 już niedługo. Co przekazują na fundację m.in. Julia Wieniawa, Roxie Węgiel i Fit Loversi? Zobaczcie aukcje gwiazd!

WOŚP 2020: data, cel i hasło 28. Finału ogłoszone! Sprawdzamy szczegóły >> 

WOŚP 2020: data, hasło, cel finału

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie zorganizowany 12 stycznia 2020 roku pod hasłem: Wiatr w Żagle.

W 2020 roku WOŚP będzie grało na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu, który jest niezbędny do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skoncentruje się przede wszystkim na chirurgii ogólnej, kardiochirurgii oraz neurochirurgii.

Celem 28. Finału WOŚP jest również wyposażenie oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej w niezbędne sprzęty. Chodzi o zakup m.in.: inkubatorów, monitorów, respiratorów, strzykawek automatycznych oraz ultrasonografów i echokardiografów.

Jurek Owsiak – wiek, żona, dzieci, wykształcenie >> 

WOŚP 2020: co przekazują gwiazdy?

Co roku również gwiazdy przyłączają się do zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i licytują cenne rzeczy, z których cały dochód zostanie przekazany na cele fundacji Jurka Owsiaka. Lista jest naprawdę długa! Fit Loversi „wystawili” na aukcję trening personalny, oczywiście z nimi w roli trenerów, Roxie Węgiel oddała sukienkę, w której po raz pierwszy wystąpiła na deskach opolskiego amfiteatru, a Julia Wieniawa wybierze się z kimś na kolację. ;-) 

WOŚP 2019: jest ostateczna kwota zbiórki! Padł REKORD >> 

Co jeszcze można wylicytować? Na aukcję trafiły m.in.: replika medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk, figurka Agnieszki Chylińskiej z teledysku do singla Mam Zły Dzień, dzień ze zwyciężczynią Top Model 7Kasią Szklarczyk, zakupy kosmetyczne z Red Lipstick Monster, zdjęcie z autografem Roberta Kubicy, stworzenie i nagranie własnego singla z Honoratą Skarbek oraz producentem Szymonem Frąckowiakiem i wiele WOŚP-owych gadżetów. Wszystkie „rzeczy od serca” przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 znajdziecie na tej stronie.

Gracie w tym roku z WOŚP? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama