News

WOŚP 2020: 'Ona By Tak Chciała' w nowej wersji przyświeca tej edycji Wielkiej Orkiestry

WOŚP 2020: 'Ona By Tak Chciała' w nowej wersji przyświeca tej edycji Wielkiej Orkiestry

Fot. YouTube.com/makemovie

Nowa wersja hitu Ona By Tak Chciała Ronniego Ferrarri w 2020 roku przyświeca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jak Wam się podoba?

WOŚP 2020: aukcje gwiazd. Co przekazują Julia Wieniawa, Roxie Węgiel i Fit Loversi? >> 

Ona By Tak Chciała – cover WOŚP 2020

W sierpniu 2019 roku Ronnie Ferrari wrzucił na swój kanał na Youtube kawałek Ona By Tak Chciała. Singiel błyskawicznie stał się hitem – pięć miesięcy od premiery na YouTube odtworzono go ponad 107 milionów razy! Dodatkowo jakiś czas temu utwór znalazł się na 1. miejscu listy Polska TOP50 serwisu Spotify.  

Piosenka Ona By Tak Chciała, jak na przebój przystało, doczekała się wielu coverów i przeróbek. Niedawno z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją wersję nagrali wolontariusze WOŚP z Jędrzejowa. Tekst  oraz teledysk do kawałka zachęcają do przyłączenia się do akcji i oczywiście nawiązują do fundacji Jurka Owsiaka.

Pomysłodawcą WOŚP-owej wersji singla Ona By Tak Chciała Ronniego Ferrari jest koordynator i dyrygent jędrzejowskiego sztabu – Tomasz Puchrowicz. Słowa do coveru napisała Magdalena Belicka.

Koncert WOŚP 2020: miejsce, data, kto wystąpi? >> 

WOŚP 2020: data, hasło

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku pod hasłem: Wiatr w Żagle. W zbiórkę na rzecz fundacji będą zaangażowani wolontariusze z całej Polski. 

WOŚP 2020: miejsce

W tym roku Miasteczko WOŚP stanie w dwóch nowych miejscach – na placach Bankowym i Teatralnym w Warszawie. Na placu Teatralnym, tuż przy Operze Narodowej, staną namioty oraz studio, z którego WOŚP 2020 będzie transmitowane, a na placu Bankowym pojawi się scena, na której odbędą się koncerty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jurek Owsiak – wiek, żona, dzieci, wykształcenie >> 

WOŚP 2020: cel

W 2020 roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy będzie grała na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu, który jest niezbędny do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja skoncentruje się przede wszystkim na chirurgii ogólnej, kardiochirurgii oraz neurochirurgii.

Celem 28. Finału WOŚP jest również wyposażenie oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej w niezbędne sprzęty. Chodzi o zakup m.in.: inkubatorów, monitorów, respiratorów, strzykawek automatycznych oraz ultrasonografów i echokardiografów.

Przyłączycie się w tym roku do WOŚP? 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Całusy i tulenie do serca dla wszystkich wolontariuszy! ❤️

Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.