Reklama
placeholder
News

WOŚP 2023: jak wesprzeć online i przez SMS?

WOŚP 2023: jak wesprzeć online i przez SMS?

fot. Instagram.com/fundacjawosp

Reklama
Reklama
placeholder

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia 2023 roku. Tym razem celem jest zebranie środków na sprzęt niezbędny do walki z sepsą. Jak wesprzeć WOŚP 2023?

WOŚP 2024: jak wspierać online? Numer konta, SMS, Blik >>

Co roku tysiące wolontariuszy wychodzą na ulice i zbierają pieniądze do WOŚP-owych puszek. Fundację Jurka Owsiaka można wesprzeć też na przykład kupując dedykowane gadżety w sklepach, które współpracują z organizacją.

Jest też wiele sposobów, dzięki którym pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jest możliwa bez wychodzenia z domu.

WOŚP 2023 – jak wspierać online?

  • Wpłaty na WOŚP można dokonać na dowolną kwotę na oficjalnej stronie internetowej fundacji. Istnieje możliwość wpłaty jednorazowej i cyklicznej (co miesiąc).
  • Dowolną kwotę można dorzucić też do eSkarbonki lub zrobić przelew przez system PayU albo PayPal. Na liście form elektronicznego wsparcia WOŚP jest również wpłata w bankomacie Euronet.
  • Licytacje na WOŚP to kolejna forma wsparcia. Można sprzedawać i licytować „Rzeczy od Serca” za pośrednictwem Allegro.
  • Inna opcja to zakupy w oficjalnym sklepie internetowym z gadżetami WOŚP.  
  • Istnieje możliwość przekazania datku przez Facebooka lub portale zbiórek charytatywnych oraz współtworzenia Wirtualnego Serca dla Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • Po raz pierwszy w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawiono unikatowe Cyfrowe Serduszka NFT. Dostępna jest też wersja kolekcjonerska.
  • Za pomocą strony mBanku można zamówić limitowaną kartę projektu Jurka Owsiaka. Klienci tego banku, po zaktualizowaniu aplikacji, mogą kliknąć w serduszko, dzięki czemu na konto WOŚP trafi dodatkowa złotówka.
  • Chętni mogą przekazać 1% podatku na realizację celów statutowych Fundacji WOŚP. 

Wszystkie informacje o wsparciu dla WOŚP są dostępne na stronie internetowej Fundacji >>. 

WOŚP 2023 – najdroższe aukcje. Czyja numerem 1? >> 

WOŚP 2023 – SMS. Jaki numer?

WOŚP można wesprzeć przez SMS.

Wystarczy wysłać wiadomość o treści SERCE pod numer 75 565. (Numer jest aktywny od 10 grudnia 2022 roku do 14 lutego 2023 roku, koszt jednego SMS-a to 6,15 PLN z VAT).

WOŚP 2023 – koncerty w Warszawie. Kto wystąpi i kiedy Światełko do Nieba? >> 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama