Reklama
placeholder
News

Years&Years: koncert w Polsce 2019 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Years&Years: koncert w Polsce 2019 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Fot. Instagram.com/yearsandyears

Reklama
Reklama
placeholder

Years&Years wystąpią w Polsce! To już pewne, że brytyjski zespół zagra dla publiczności w naszym kraju. Gdzie zdobyć bilety na ich koncert?

Koncerty w Polsce 2019: tych artystów musicie zobaczyć! >> 

Years&Years – koncert w Polsce

Zespół Years&Years zagra w naszym kraju w ramach Kraków Live Festival 2019. Muzyczne święto odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019 roku w Krakowie (Lotnisko - Muzeum Lotnictwa Polskiego).

Jeśli chcecie usłyszeć Years&Years na żywo, jeszcze macie na to szansę! Sprzedaż karnetów Early Bird ruszyła 1 marca 2019 roku i potrwa do 14 marca 2019. Koszt wejściówek na całe dwa dni festiwalu to 369 złotych. Możecie je zdobyć m.in. na tej stronie.

Kraków Live Festival 2019: kto wystąpi? [LISTA AKTUALIZOWANA] >> 

Years&Years – kim są

Years & Years to brytyjski zespół, który powstał w 2010 roku w Londynie. Członkami grupy są: Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Türkmen. Grają muzykę elektroniczną z elementami R&B, electropopu i house’a.

Popularność Years&Years zdobył w 2014 roku za sprawą takich singli jak: Desire, King czy Real, ale to 2015 rok był dla nich prawdziwym przełomem. Zostali laureatami plebiscytu BBC Sound i wydali debiutancki album - Communion. W 2018 roku ukazała się natomiast ich druga, jak do tej pory ostatnia, płyta  - Paolo Santo.  Media podają, że inspirację do tego krążka muzycy czerpali nie tylko z twórczości takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga, ale również z kultowych dzieł sci-fi.

Wybieracie się na ich koncert?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama