News

Young Igi i OKI – Pleasure powstał już 2 lata temu?

fot. YouTube.com/Young Igi

Young Igi i OKI pokazują czym jest Pleasure we wspólnym numerze. Po świetnie przyjętym singlu Małe Krople, Young Igi zaserwował fanom drugą zapowiedź nadchodzącego albumu Notatki z Marginesu.

Mata w Vogue jest pierwszym mężczyzną na okładce polskiej edycji. Polał się hejt >> 

Young Igi, OKI – Pleasure

Pleasure to utwór, który według relacji Young Igiego i OKIego powstał około 2 lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. To wtedy artyści poznali się studio i razem z @atutowy stworzyli pierwszą wersję numeru na kompletnym freestyle’u.

Pleasure jest dostępny w serwisach streamingowych od 27 września 2022 roku. Do singla nakręcono teledysk w reżyserii yungssebv, odpowiedzialnego m.in za większość klipów przy ostatnim albumie Otsochodzi – Tarcho Terror.

sanah – kto pisze jej teksty? Współautorką hitów jest znana wokalistka >>

Pierwsza zapowiedź drugiego singla Young Igiego nastąpiła już jakiś czas temu. Na ulicach Warszawy można było trafić na plakaty z pytaniem: Gdzie jest Igi?! i z tajemniczym numerem telefonu. Ci, którzy zadzwonili, mogli usłyszeć rozmowę, między Young Igim a OKIm, w której wspomnieli o dacie startu preorderu albumu Notatki z Marginesu oraz zapowiadali singiel Pleasure.

Young Igi – Notatki z Marginesu

Notatki z Marginesu to świeże i dojrzałe spojrzeniem na twórczość rapera po docenionych projektach OIO oraz amfisbena. Kolejne solowe wydawnictwo Young Igiego ukaże się 18 listopada 2022 roku. Album jest dostępny w preorderze.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @youngigiyi

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @youngigiyi

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.