News

Young Stars Camp: tak bawiliśmy się na obozie! [GALERIA]

Young Stars Camp: tak bawiliśmy się na obozie! [GALERIA]

fot. Young Stars Camp

Young Stars Camp są organizowane od 2016 roku. Już trzeci rok z rzędu wszyscy fani YS mieli szansę spędzić wakacje podczas wyjątkowego obozu z największymi gwiazdami!

W tym roku zorganizowane zostały cztery turnusy obozu Young Stars. Tak jak rok temu młodzież spędziła prawie 10 dni w Koszelówce w województwie mazowieckim. To letniskowa miejscowość położona nad jeziorem Zdworskim. Uczestników obozu i zaproszone gwiazdy mogliście spotkać w ośrodku Zacisze BIS.

W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE w kobiecym wydaniu! Jak wyszło? >>

Na uczestników obozów czekała masa atrakcji tj. karaoke, pokazy filmowe, gry zespołowe, sesje fotograficzne, zabawy i turnieje, dyskoteki, talent show i wiele, wiele innych.

Young Stars Camp – gwiazdy

Podczas Young Stars Camp w Koszelówce pojawili się m.in. Sylwia Lipka, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba, Dominika Sozańska i Artur Sikorski. Towarzyszyli im też vlogerzy i tiktokerzy.

Lubisz stylizacje Julii Wieniawy? Mamy ubrania w jej stylu >>

Wszystkie turnusy Young Stars Camp wyprzedały się bardzo szybko, ale w 4FUN.TV mieliście szansę zgarnąć miejsce na tym wyjątkowym obozie! Wyłoniliśmy pięciu zwycięzców konkursu, którzy spędzili swój wakacyjny wypoczynek właśnie na Young Stars Camp.

Do zobaczenia za rok na kolejnych obozach YS!
 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj