News

W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE w kobiecym wydaniu! Jak wyszło?

W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE w kobiecym wydaniu! Jak wyszło?

Fot. Instagram.com/tacohemingway/YouTube.com/Sandra Rugała

W Piątki Leżę w Wannie w kobiecym wydaniu! Posłuchajcie coveru singla Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Jak wyszło? ;-) 

Taco Hemingway: nowa płyta ZA DARMO już w sieci!  >> 

W Piątki Leżę w Wannie – cover

W Piątki Leżę w Wannie to jeden z singli, który znalazł się na najnowszej płycie Taco Hemingwaya – POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 – wydanej w lipcu 2019 roku. Raper nagrał ten kawałek w duecie z Dawidem Podsiadło. W Piątki Leżę w Wannie to hit. Na YouTube piosenkę odtworzono do tej pory ponad 6 milionów razy.

Iga Lis na POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19 Co o związku zdradza Taco Hemingway? >> 

Kilka tygodni po premierze piosenki W Piątki Leżę w Wannie, jedna z największych fanek Taco Hemingwaya nagrała własną wersję jego przeboju. Cover Sandry Rugały pojawił się na YouTube dokładnie 11 sierpnia.

Mega lubię tą piosenkę, a twój głos do takich piosenek jest piękny

Czekałam na ten cover

Boże, czekałam na to 

Super wyszło – czytamy w komentarzach.

Tak wyglądała impreza urodzinowa Taco Hemingwaya! >> 

Sandra Rugała – kim jest?

Sandra Rugała działa na YouTube od 6 lat. Jest wokalistką, instrumentalistką, autorką tekstów i kompozytorką. W sieci publikuje m.in.: polskie wersje zagranicznych utworów, covery (nagrała już własne wersje singli m.in. Shawna Mendesa, Eda Sheerana i Billie Eilish), challange i mixy piosenek. Sandra Rugała nagrywa też własne utwory. Razem z Tajnym Projektem Muzycznym wypuściła kawałki Miasto (2017) i Topografia (2018).

Kanał na YouTube Sandry Rugały subskrybuje ponad 70 tysięcy osób. Wokalistkę możecie też znaleźć m.in. na Instagramie (@sandrarugala).

Która wersję W Piątki Leżę w Wannie wolicie - oryginalną czy „kobiecą”? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najnowsze zdjęcia Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło fot. @kukukuba

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.