Reklama
placeholder
News

Yungblud o Polsce: „To jak mój drugi dom”

Yungblud o Polsce: „To jak mój drugi dom”

Fot. Instagram.com/yungblud

Reklama
Reklama
placeholder

Yungblud opowiedział o… Polsce. Muzyk przyznał, że jest bardzo związany z naszym krajem. Co mówił o polskiej publiczności?

YUNGBLUD: premiera drugiego album artysty tuż, tuż! [TRACKLISTA] >> 

4 grudnia 2020 roku Youngblud wypuścił swój drugi studyjny album. Z okazji premiery Weird! Dominic Harrison (bo tak naprawdę nazywa się artysta) był naszym gościem w #4FUNHOME. Opowiedział nie tylko o najnowszym krążku, lecz także m.in. trudnej przeszłości, Polsce i polskich słuchaczach.

Yungblud o Polsce i polskiej publiczności

Kocham Polskę! Uwielbiam Wasz kraj. Mam na jego punkcie obsesję! Dzieciaki w Polsce są tak głośne! To jak mój drugi dom – mówił Yungblud w #4FUNHOME.

Polska to najgłośniejsza i najdumniejsza publiczność, dla której występuję – dodał.

Wokalista odniósł się też do obecnej sytuacji w naszym kraju.

Z powodu tego, co się teraz u Was dzieje, ludzie są niesamowicie głośni, zbuntowani i wiedzą, czego chcą. Kocham to! Nie mogę się doczekać, aż do Was wrócę. (…) Jestem dumny, że za każdym razem, gdy przyjeżdżam do Polski, mówicie z taką siłą, z takim podnieceniem i buntem. To jest totalny rock ‘n’ roll! Bądźcie sobą! (…)  – powiedział.

Krystian Ochman i jego Światłocienie to hit! Posłuchaj mieszanki opery, popu i rapu >> 

Yungblud – koncert w Polsce

Yungblud do tej pory dwa razy występował w Polsce, a oba jego koncerty zostały wyprzedane. 23-letn muzyk jest jedną z gwiazd Opener Festival 2021. Jego show zaplanowano na 2 lipca.

Czekacie na jego koncert?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama