News

Zjazd Reklamy 2019: zobacz zjazd 4FUN.TV!

Zjazd Reklamy 2019: zobacz zjazd 4FUN.TV!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Zjazd Rynku Reklamy odbywa się każdego roku. To najważniejsze, zimowe wydarzenie środowiska rynku reklamowego w Polsce, w którym biorą udział przedstawiciele wszystkich najistotniejszych podmiotów związanych z branżą komunikacji marketingowej.

To nie tylko zawody sportowe, ale przede wszystkim doskonała okazja do integracji osób związanych zawodowo z branżą reklamową oraz możliwość organizacji spotkań biznesowych i własnych projektów szkoleniowych.

Program Na Pełnej w 4FUN.TV >>

Jak co roku, reprezentacja 4FUN.TV uczestniczyła w Zjeździe Rynku Reklamy. Podczas trzydniowej imprezy odbywa się również Zjazd Kreatywny, w którym… nie obowiązuje wiele zasad ? Liczy się ciekawy pomysł i jak najlepsza prezentacja!

W tym roku 4FUN-owi marketingowcy postanowili dodać sobie nieco kobiecego pierwiastka i wystąpili przebrani za… Freddiego Mercury’ego! Żeby trochę sobie utrudnić nie wybrali oryginalnej wersji piosenki I Want To Break Freewzięli na warsztat przeróbkę tego przeboju autorstwa chłopaków z kanału Na Pełnej, czyli… Mam Złączone Brwi!

Zobaczcie jak reprezentacja 4FUN.TV wywalczyła 2. miejsce w Zjeździe Kreatywnym!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiejszy wieczór w takim towarzystwie @4fun.tv @zjazd_reklamy

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaczynamy Zjazd Kreatywny!!! ?

Post udostępniony przez Zjazd Rynku Reklamy 7-10.03.19 (@zjazd_reklamy)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.