Reklama
placeholder
News

Znamy szczegółowy line up Music Power Explosion we Wrocławiu

Znamy szczegółowy line up Music Power Explosion we Wrocławiu

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Już za półtora miesiąca Wrocław stanie się polskim centrum muzyki EDM. Na ogromnej scenie zaprezentuje się siedmiu wykonawców. Kto z nich rozpocznie zabawę, a kto zakończy stadionowe szaleństwo?

Afrojack wystąpi jako pierwszy zagraniczny headliner na scenie Music Power Explosion. Zaraz po nim usłyszymy set znakomitego holenderskiego DJ-a Don Diablo, który przyciąga tysiące polskich fanów. Trzeci w kolejności zaprezentuje się po raz pierwszy w Polsce - Zedd, twórca takich hitów jak „Stay” i „The Middle”. Steve Aoki wystąpi jako przedostatni dając gigantyczną dawkę scenicznej energii. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ legendy muzyki elektronicznej i najbardziej wyczekiwany artysta tej edycji - Tiesto.

Występy zagranicznych headlinerów poprzedzą sety polskich reprezentantów. Scenę otworzą DJ Kuba&Neitan, a zaraz po nich uznawany za topowego przedstawiciela polskiej muzyki elektronicznej - Blinders, który tuż po Music Power Explosion zadebiutuje na scenie Tomorrowland.

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama