Konkurs

PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI: wygraj bilety na koncert!

PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI: wygraj bilety na koncert!

Music Company

Czas trwania:
10.08.2019 - 22.08.2019
(Zakończony)

Hity z YouTuba w wykonaniu królów parodii i mistrzów Internetu w nowej trasie koncertowej zatytułowanej PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI. 

Już 30 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie razem na jednej scenie wystąpią gwiazdy sieci w swoich największych przebojach: Letni Chamski Podryw, Cyber Marian, Chwytak & DJ Wiktor, Na Pełnej, Jano, a do tego jedyny i niepowtarzalny SŁAWOMIR oraz niesamowite ŁOBUZY. 

Po raz pierwszy gwiazdy znane dotąd przede wszystkim w sieci wystąpią razem na żywo by zaprezentować swoje największe przeboje. Dziś te największe mają wielomilionową liczbę odtworzeń, a ich twórcy rzeszę wiernych fanów. 

Co usłyszymy w Operze Leśnej?


Jeśli lubicie dobrą zabawę przy zabawnych przebojach z YouTuba to nie może Cię tam zabraknąć. Każdy koncert trasy PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI to nowe emocje i niepowtarzalny scenariusz, ale z pewnością na żadnym z nich nie zabraknie POMIDOROWEJ w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu. Cyber Marian szykuje już swój hit DAS MALUCH. Z Na Pełnej będziecie mogli potańczyć przy JA JEM KEBABAChwytak i Zuza przedstawią między innymi swój najnowszy przebój SZALOŁ, a Jano zaprosi na swój BIMBER PĘDZI. Do tego będziecie mieli niepowtarzalną okazję by bawić się przy największych hitach Sławomira i Łobuzów. 

Lord Kruszwil bawił się ze Sławomirem na weselu ==>

Koncerty trasy PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI to niepowtarzalna okazja by jeszcze raz ze Sławomirem zaśpiewać MIŁOŚĆ W ZAKOPANYM, a z Łobuzami - ONA CZUJE WE MNIE PINIĄDZ. W wykonaniu obu gwiazd zobaczycie również zupełnie nowe zaskakujące parodie wielkich hitów. Sławomir zaśpiewa NIE LUBIĘ ROSJI, a Łobuzy NOSACZE.

Piosenki z Drugiej Ręki - jak wygrać bilety?

Tego nie możecie przegapić! Dlatego przygotowaliśmy konkurs, a w nim do zgarnięcia niebylejakie bilety! Wejściówki MEET and PZDR to najlepsze miejsca i możliwość poznania swoich idoli na afterparty! 

Co zrobić, żeby zgarnać wejściówki MEET and PZDR od 4FUN.TV? Odpowiedzieć przez formularz najfajniej jak potraficie na proste pytanie! (konkurs startuje 10.08)

Którego z artystów występujących na trasie koncertowej PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI lubisz najbardziej i dlaczego?

Najfajniejsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami! Do dzieła!

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.