Reklama
placeholder
News

Lord Kruszwil bawił się ze Sławomirem na weselu [FOTO]

Lord Kruszwil bawił się ze Sławomirem na weselu [FOTO]

Fot. Instagram.com/kruszwil

Reklama
Reklama
placeholder

Oprócz Lorda Kruszwila na weselnej imprezie bawiło się spore grono youtube'owych gwiazd. Zdjęcie z Letnim Chamskim Podrywem zdradziło, że zabawa w restauracji Pstrągowej w Rzeszowie to po prostu wesele, na którym zjawili się nietuzinkowi goście.

YouTube: Lord Kruszwil stracił konto! >> 

Wesele pełne gwiazd

Zdjęcia z przaśnej imprezy wrzucił nie tylko Letni Chamski Podryw, z którym Sławomir spotkał się podczas projektu PZDR. Na zdjęciach od Dany, żony Chwytaka, widzimy także Cyber Mariana z żoną, bawił się także Adam Fidusiewicz, a Kajra, żona Sławomira, zdradza, że to... nowy projekt jej męża - klip!

Imię dziecka jak nazwa zespołu disco-polo. Polski wokalista miał fantazję >>

Sławomir wprowadza Lorda Kruszwila do disco-polo

Co ciekawe, można przypuszczać, że nowa „weselna” piosenka Sławomira została nagrana właśnie w duecie z Kruszwilem. YouTuber na swoim Instagramie wrzucił fotkę z wokalistą. W opisie zdradził, że Sławomir daje mu lekcje śpiewu. Po stracie świetnie prosperującego konta na YouTube, Kruszwil postanowił, że tym razem idzie w disco-polo. 

Sławomir uczy mnie śpiewać. Trzeba się uczyć od najlepszych. - zdradza Kruszwil.

Zdecydowanie chcielibyśmy wiedzieć nie tylko, kiedy zobaczymy nowy teledysk Sławomira i przyjaciół z YouTube'a, ale przede wszystkim KTO WZIĄŁ ŚLUB i ile do koperty włożył Lord Kruszwil!

'

 

 


 
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama