Reklama
placeholder
News

Sławomir i Kajra mają kryzys i zamierzają się rozwieść? ‘Będzie się męczył’

Sławomir i Kajra mają kryzys i zamierzają się rozwieść? ‘Będzie się męczył’

fot. Instagram / @slawomir_gwiazda_rock_polo

Reklama
Reklama
placeholder

Sławomir Zapała oraz jego żona, Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra, w 2017 roku podzielili się swoją wspólną piosenką, Miłość w Zakopanem. Utwór niedługo po premierze stał się prawdziwym hitem w całej Polsce, dzięki czemu para zyskała prawdziwą popularność. Choć małżeństwo do dziś występuje na scenie w duecie, fani nie mają wątpliwości, że artyści przechodzą kryzys. Czy rzeczywiście mają powody do zmartwień?

Żona Sławomira nago w teledysku! Zobaczcie klip do Będę z Nią [WIDEO] >>

Sławomir i Kajra się rozwodzą?

Sławomir i Kajra pobrali się w 2011 roku. Od tamtego czasu małżeństwo tworzy zgrany duet zarówno na scenie muzycznej, jak i na deskach teatru. Gwiazdy rock-polo niedawno odwiedziły Mrągowo w ramach Festiwalu Weselnych Przebojów. Niedługo po występie w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, jakoby małżeństwo miało celowo unikać się za kulisami imprezy i sprawiało wrażenie szczęśliwych jedynie w obecności kamer. Plotki utwierdziły fanów pary w przekonaniu, że ci przechodzą kryrys i niewykluczone, że niebawem się rozwiodą.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski po rozwodzie. Było orzeczenie o winie >>

Sławomir i Kajra szybko uspokoili jednak swoich wielbicieli. W rozmowie z portalem plotek.pl zdementowali informacje odnośnie swojego rzekomego kryzysu i zapewnili, że nie zamierzają się rozwodzić:

Generalnie, jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy. Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku. Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało siedem dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama