placeholder
News

15-latek wbiegł na boisko i przytulił Lewandowskiego. Czeka go surowa kara

placeholder

15-latek wbiegł na boisko w czasie meczu i przytulił Roberta Lewandowskiego. Teraz młodego kibica czeka surowa kara.

Ania Lewandowska w drugiej ciąży. Pamiętacie jak Robert ogłosił pierwszą? >>

16 listopada w Jerozolimie odbył się mecz eliminacyjny do Euro 2020 między drużyną Izraela a reprezentacją Polski. Biało-Czerwoni wygrali spotkanie 2:1.

W czasie sobotniego meczu doszło do nietypowej sytuacji. W doliczonym czasie gry na boisko wbiegli izraelscy kibice i oczywiście ochroniarze. W pewnym momencie 15-letni kibic podbiegł do Roberta Lewandowskiego i go… przytulił.  Sędzia przerwał spotkanie na kilka minut.

Wiedziałem, że to kibic, który chciał wbiec na boisko, by zrobić sobie zdjęcie albo mnie po prostu dotknąć. Byłem spokojny. Od razu widać było, że biegnie w moim kierunku młody chłopak z uśmiechem na twarzy – skomentował całą sytuację Lewandowski.

Piotr Rubik chciał skorzystać z WC bez zamawiania. Jest afera! >>

Jak się okazuje 15-letniego kibica czeka surowa kara. Portale podają, że nastolatek i jego rodzice zostaną podani do sądu przez Izraelską Federację Piłkarską. Prawdopodobnie sędzia nałoży na nastolatka i jego rodziców karę grzywny.

To nie wszystko. 15-latek który przytulił Roberta Lewandowskiego, otrzymał zakaz stadionowy (zakaz wstępu na imprezę masową) do 1 grudnia. Chłopiec podobno sam jest aktywnym piłkarzem, więc bardzo możliwe, że UEFA nałoży na niego kolejną karę.

Robert Lewandowski otwiera RESTAURACJĘ! >>

Dodatkowo w trakcie incydentu z udziałem izraelskich kibiców jeden z ochroniarzy zderzył się z  polskim obrońcą Tomaszem Kędziorą. Sędziemu wydawało się, że piłkarz został zaatakowany przez jednego z kibiców i chciał wcześniej zakończyć spotkanie.

Podszedłem do niego i powiedziałem mu, że to przypadek, że chcemy grać dalej – mówił po meczu piłkarz Kamil Glik.

Myślicie, że nastolatkowi należy się tak surowa kara?