Mój profil
News

4 klipy, w których szkoła wygląda lepiej niż w rzeczywistości!

4 klipy, w których szkoła wygląda lepiej niż w rzeczywistości!

screen from YouTube.com/BritneySpearsVEVO

W wielu krajach rozbrzmiały już pierwsze dzwonki lekcyjne! Książki, zeszyty i piórnik już powinny być na swoim miejscu w plecaku, a plan lekcji powinien wisieć na lodówce. Przed nami całe 10 miesięcy roku szkolnego, ale nie ma się co smucić – następne wakacje już za niecałe 300 dni, a odejmijcie od tego wszystkie weekendy, święta i zobaczycie, że lato 2018 już naprawdę za NIEDŁUGO!

Żeby osłodzić Wam trochę powrót do szkolnej rzeczywistości postanowiliśmy zebrać teledyski, w których szkoła nie wygląda tak źle, jak w rzeczywistości (szczególnie w dniu rozpoczęcia roku!). Gwarantujemy Wam, że te kawałki rozruszają wszystkich, nawet tych, którzy 12 lat edukacji szkolnej mają już za sobą!

1. JoJo – Leave (Get out)

Jeden z największych przebojów roku 2004. Wokalistka JoJo miała wówczas 14 lat, a ta piosenka okazała się największym hitem w całej jej karierze. Kawałek pochodzący z jej debiutanckiej płyty zatytułowanej „JoJo” podbił serca fanów na całym świecie, a singiel błyskawicznie okrył się platyną.

 2. Jessie J – Who’s laughing now

Klip sprzed 6 lat opowiada o dziewczynce, która bardzo dobrze poradziła sobie z wyśmiewającymi ją pseudo koleżankami z jednej klasy. Singiel pochodzi z 1. solowej płyty Jessie J „Who you are”, a krążek odniósł wielki sukces.

 3. Britney Spears - …Baby one more time

Jeden z największych hitów księżniczki popu jest na topie nieprzerwanie od 1998 roku! Teledysk do „…Baby one more time” wpisał się w kanon najlepszych klipów lat 90-tych, a singiel sprzedał się w ponad 10 milionach kopii na całym świecie.  

 4. H Two O ft. Platnum – What’s It Gonna Be

Genialny teledysk z 2008 roku jest z pewnością jednym z najbardziej tanecznych klipów ostatniej dekady! Ta szalona młodzież z chęcią pokaże Wam jak dobrze można się bawić nawet w szkole!

 

 

Oczywiście nie w każdym klipie szkoła wygląda tak super jak w propozycjach powyżej! Zobaczcie też teledysk, którego akcja dzieje się w szkole, ale na pewno nie chcielibyście się w niej znaleźć…

 

Lordi – Hard rock hallelujah

Pamiętacie wielkiego zwycięzcę Eurowizji z 2006 roku? Zespół Lordi - spacjalizujący się w hard rocku – niespodziewanie wygrał prestiżowy  konkurs, a ich przebój „Hard rock hallelujah” szturmem opanował muzyczne notowania na całym świecie”!

 

Zobacz też: Kolejny singiel Taylor Swift już w sieci!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj