News

4 rozgrzewające piosenki na pierwszy grudniowy piąteczek!

4 rozgrzewające piosenki na pierwszy grudniowy piąteczek!

screen rom youtube.com/luisfonsivevo

Kalendarzowa zima dopiero za niecały miesiąc, ale za oknami możemy już podziwiać śniegowe zapędy pani jesieni. Jeśli jesteście z tych, którzy cenią sobie ciepło, a zimowe miesiące staracie się przeżyć bez uszczerbku na zdrowiu, to mamy dla Was coś na piątkowe rozgrzanie – 4 kawałki, które pozwolą w śniegowo-deszczową pluchę wejść z uśmiechem na twarzy.

Camila Cabello – Havana

Najnowszy numer byłej członkini zespołu Fifth Harmony jak burza podbił listy przebojów. Co ciekawe, „znawcy” przekonywali wokalistkę, że „Havana” nie osiągnie sukcesu. Na nasze szczęście Camila nie posłuchała tych życzliwych głosów i możemy rozkoszować się tym iście letnim teledyskiem!

Burak Yeter – „Echo”

Jeśli Waszym marzeniem jest zostanie DJ-em takim jak Burak Yeter to mamy świetną wiadomość – mało kto o tym wie, ale producent otworzył 3 szkoły DJ-skie! Najbliższa jest w Amsterdamie, ale jesteśmy pewni, że ten klip był inspirowany oddziałem szkoły w słonecznej Kalifornii.

Luis Fonsi, Demi Lovato – Echame La Culpa

Luis Fonsi lubi sam sobie wysoko stawiać poprzeczkę i tym razem wspólnie z Demi Lovato próbuje przebić popularność „Despacito”. Teleldysk ma już 143 miliony odsłon, więc wszystko póki co idzie BARDZO pomyślnie!

Tim3bomb – La Cancion

Rosyjski duet muzyki elektronicznej Tim3bomb powrócił ze swoim hiszpańskojęzycznym numerem "La Cancion". Kawałek zdążył już znaleźć się wśród 10 najczęściej wyszukiwanych piosenek na Shazam.

Zobacz też: 4 najlepsze covery w wykonaniu Donalda Trumpa! Który najlepszy?

Zobacz też