News

4FUN HITS

4FUN HITS

 4FUN HITS - Kanał z największymi przebojami z kategorii OLDIES oraz nowymi utworami rangi wielkich przebojów. 4FUN HITS zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie! Wszystko za sprawą największych przebojów, które towarzyszyły widzom w najpiękniejszych chwilach ich życia.

- Z kanału 4FUN TV absolutnie nie znikną hity –zapewnia Hubert Augustyniak –Dyrektor Muzyczny grupy 4FUN Media S.A. –Wybraliśmy nazwę HITS dla siostrzanego kanału, bo pozwala nam ona na dość szerokie poruszanie się po muzyce, zarówno jeśli chodzi o gatunki, jak teżo rok produkcji klipów. W weekendy pasmem „POBUDKA W…”chcemy zaprosić nieco starszych widzów, by przypomnieli sobie lubiane przeboje. W piątkowe i sobotnie wieczory również będzie można pobawić się z nami przy dobrze sprawdzonych klasykach. Format HITS jest niezwykle pojemny i nie wykluczamy kolejnych zmian programowych na potrzeby ramówki jesiennej.

Poznaj nasze HITOWE nowości:

POBUDKA W…
Marzyłeś, by obudzić się np. w 1995 roku? Teraz to możliwe. Zabierzmy Cię w muzyczną podróż na dwie godziny. Od teraz weekendy nigdy już nie będą takie same. 

#1 HITS: CLASSIC

Muzyczna podróż w czasie bez potrzeby kupowania biletów, za totalną darmochę. Dzięki aplikacji 4FUN APP baw się i zgaduj z którego roku pochodzi teledysk. 

HITS EXPRESS

Przypominamy hity sprzed lat w ekspresowym tempie.  Teledyski emitujemy wraz z ciekawostkami wyświetlanymi na ekranie.

4HITY ŻYCIA
Twoi idole, muzycy, gwiazdy filmowe i inne znane postaci opowiadają o czterech wybranych hitach ich życia. Czym kierowali się przy wyborze? Cztery przeboje z życia gwiazd tylko na antenie 4FUN TV.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj