News

Adam Levine z Maroon 5 zdradzał ciężarną żonę? Wydał oświadczenie

Adam Levine z Maroon 5 zdradzał ciężarną żonę? Wydał oświadczenie

fot. YouTube.com/E!News

Adam Levine zdradzał Behati Prinsloo? Niedawno modelka potwierdziła, że ona i lider Maroon 5 spodziewają się trzeciego dziecka.

Po tym, jak Sumner Stroh opublikowała filmik, w którym twierdzi, że miała romans z Adamem Levine’m, wokalista wydał oświadczenie.

Adam Levine zdradzał Behati Prinsloo z influencerką? Kochanka nagrała filmik >> 

Adam Levine zdradził żonę, Behati Prinsloo?

Przypomnijmy, że 23-letnia influencerka udostępniła wideo na TikToku, w którym ujawnia, że przez rok miała mieć romans z Adamem Levine’m.

Jest mi wstyd, że byłam związana z człowiekiem, który wcale nie miał wyrzutów sumienia ani szacunku – mówiła Sumner Stroh. Dodała, że była naiwna, łatwo było nią manipulować i czuje się wykorzystana.

Sumner Stroh pokazała screeny wiadomości, które miała wymieniać z wokalistą Maroon 5.

Nie do wiary, jaka jesteś gorąca. To mnie zwala z nóg – można przeczytać w wiadomościach od Adama Levine’a.

Myślę tak samo. Widząc cię osobiście... Mam prze*****e – pisała Sumner Stroh. 

Jesteś 50 razy bardziej seksowna na żywo. Tak jak ja. Hahaha – odpowiedział Levine. 

Lady Gaga – koncert przerwany. 'Nie chcę narażać naszego życia' >>

Sumner Stroh miała zerwać z Adamem Levine’m po tym, jak dowiedziała się, że ma żonę i znowu zostanie ojcem. Wcześniej miała być przekonana, że małżeństwo piosenkarza to przeszłość.

W pewnym momencie muzyk miał zapytać czy może nazwać swoje nienarodzone jeszcze dziecko jej imieniem.

Ok, poważne pytanie. Będę miał kolejne dziecko i jeśli to będzie chłopiec, chcę dać mu imię Sumner. W porządku? Pytam ŚMIERTELNIE poważnie – czytamy w udostępnionej wiadomości.

Adam Levine miał romans? Wydał oświadczenie

Wokalista Maroon 5 wydał oświadczenie, w którym komentuje doniesienia o zdradzie. Adam Levine twierdzi, że nie miał romansu, ale „przekroczył granicę”.

Enrique Iglesias i fanka całują się na Meet&Greet. W sieci zawrzało >>

Dużo się teraz o mnie mówi i chciałbym oczyścić atmosferę.

Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych przypadkach było to niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić.

Moja żona i rodzina to wszystko na czym mi zależy na tym świecie. Bycie tak naiwnym i tak głupim, by ryzykować jedyną rzecz, która naprawdę się dla mnie liczy, było największym błędem, jaki mogłem popełnić. Nie zrobię tego więcej. Biorę pełną odpowiedzialność. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem – napisał Adam Levine na Instagramie.

Behati Prinsloo nie zabrała głosu. Magazyn People, powołując się na źródło, podaje, że żona Adama Levine’a jest „nadal w stu procentach oddana swojej rodzinie, ale wciąż jest bardzo zdenerwowana”.

Adam to rozumie, stara się wszystko naprawić. Nigdy nie chce się rozwodzić – czytamy.

Adam Levine i Behati Prinsloo wzięli ślub w 2014 roku. Mają dwie córki – 5-letnią Dusty Rose oraz 4-letnią Gio Grace.

 

 

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

 

@sumnerstroh Replying to @alanasanders89 ♬ original sound - Sumner Stroh

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.