News

Polskiemu raperowi ukradziono followersow? „Sprawą zajmie się mój manager i kancelaria”

Polskiemu raperowi ukradziono followersow? „Sprawą zajmie się mój manager i kancelaria”

fot. instagram.com/adamorudnik

Polski raper Adamo Rudnik został zaatakowany przez hakerów? Stracił swój fanpage na Facebooku, który w ciągu wieloletniej działalności muzycznej zebrał aż 350 tysięcy jego fanów. 

Adamo Rudnika możecie znać z programu Must Be The Music, gdzie w trzeciej edycji programu nieistniejąca już hip hopowa formacja Adamo - Najlepszy Przekaz W Mieście NPWM zajęła drugie miejsce. Obecnie Adamo Rudnik prężnie rozwija karierę solową.

Friz przefarbował… psa na różowo. Teraz tego żałuje >>

Niestety artysta musiał się zmierzyć z nieuprawnionym przejęciem wypracowanego fanpage na Facebooku. Jak twierdzi „doskonale wie kto to zrobił”, ale nie chce zdradzać szczegółów. Raper apeluje do fanów o ponowne „polubienie” swojego nowego fanpage’a, więc chyba musi pogodzić się ze stratą cennej strony.

(…) Osoby trzecie przywłaszczyły profil mojego zespołu na Facebooku, na którym było 350 tysięcy fanów! Nie mam dostępu do tego profilu, na którym zmieniono także nazwę. Odeszło już 50 tysięcy fanów, którzy z pewnością są zdezorientowani brakiem mojej aktywności na profilu. Założyłem nowe profile, nie tylko na Facebooku, ale także na innych portalach społecznościowych: Instagram, Twitter, TikTok, YouTube — wszędzie można mnie znaleźć jako Adamo RUDNIK. Odbuduję wokół siebie fanów! A osoby odpowiedzialne za taką sytuację z pewnością poniosą konsekwencje. Sprawą się zajmie mój manager i kancelaria, ponieważ sytuacja jest nieakceptowalna (…) – komentuje Adamo Rudnik.

Enej z koronawirusem. Członkowie zespołu na kwarantannie >>

To nie pierwsza sytuacja kiedy gwiazda muzyczna traci swój fanpage przez hakerów. Podobna rzecz spotkała też kilka miesięcy temu Ewę Farną, a niedawno Natalię Szroeder.

Adamo Rudnik – informacje

Adamo Rudnik, czyli tak naprawdę Adam Rudnicki, urodził się 6 października 1994 roku.

26-latek to ceniony artysta młodego pokolenia, który już jako nastolatek propagował rap w kulturze masowej. 

Adamo ma na swoim koncie kilka ważnych statuetek, m.in. nagrodę specjalną z Polsat SuperHit Festiwal.

Trzymamy kciuki, żeby stracony fanpage wrócił do rąk artysty!


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie należy sądzić książki po obwolucie✌️ #AdamoRUDNIK👊#SłowaPrawdy #dekada #10lat @polsatofficial

Post udostępniony przez Adamo RUDNIK (@adamorudnik)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.