News

Pamiętacie zespół Blog 27? Ala Boratyn szuka pracy

Pamiętacie zespół Blog 27? Ala Boratyn szuka pracy

fot. instagram.com/ala.zastary

Kilkanaście lat temu zespół Blog 27 był prawdziwym hitem. Zespół składający się z dwóch młodych wokalistek – Toli Szlagowskiej i Ali Boratyn – przez trzy lata odnosił duże sukcesy, przy okazji promując styl emo w modzie dla nastolatek. Później duet się rozpadł, a drogi dziewczyn się rozeszły. 

Blog 27 – Tola Szlagowska

Tola Szlagowska wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam rozwijać swoją karierę. Pracowała również jako niania. Wciąż nagrywa piosenki i co jakiś czas pokazuje się w polskich mediach. 

Zmiana czasu na zimowy 2021. Kiedy jesienią przestawiamy zegarki? [DATA] >>

Ala Boratyn szuka pracy

Ala Boratyn również nie zrezygnowała z muzyki. W 2020 roku wyszła za mąż za Jakuba Sikorę. W tym samym roku wraz z mężem pod pseudonimem Zastary wydała płytę Jutro?, która jednak przeszła bez większego echa. Alicja Boratyn szuka jednak pracy również poza branżą muzyczną. W tym calu zamieściła informację w mediach społecznościowych. Pomimo skończonych studiów na kierunku kulturoznawstwo oraz swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży muzycznej, jak również umiejętnościom administracyjnym, zarządzania oraz pracy w zespole, dawna ulubienica nastolatek pozostaje obecnie bez zatrudnienia. 

(…) Wiele lat poświęciłam śpiewaniu i tworzeniu muzyki, w między czasie zdobywałam inne umiejętności. Skończyłam Kulturoznawstwo, więc odnalazłabym się w szeroko pojętym sektorze kultury. Z racji wieloletniego bycia wokalistką i współpracy z wytwórniami muzycznymi jestem na bieżąco z funkcjonowaniem przemysłu muzycznego i koncertowego. Pracowałam jako kelnerka i managerka w restauracji DOM i DOM SKLEP, dzięki czemu zdobyłam umiejętności administracyjne, zarządzania oraz pracy w zespole. Cenię i są mi bliskie aspekty ekologiczne, środowiskowe oraz działania na rzecz zwierząt. Angielski na poziomie B2, posiadam prawo jazdy. Będę bardzo wdzięczna za rozpuszczenie wici i każde info – napisała Ala Boratyn na swoim profilu na Facebooku.

Post 28-latki jest chętnie udostępniany, więc jest szansa na to, że Alicja Boratyn osiągnie swój cel. 
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.