News

Andrzej Piaseczny hucznie świętował 50. urodziny. Nergal zdradził szczegóły

Andrzej Piaseczny hucznie świętował 50. urodziny. Nergal zdradził szczegóły

fot. youtube.com/ Festival Group

Andrzej Piaseczny hucznie świętował swoje 50. urodziny. Szczegóły imprezy zdradził Nergal.

Chociaż niektórym trudno w to uwierzyć, to Andrzej Piaseczny 6 stycznia skończył 50 lat. Urodziny świętował w gronie najbliższych znajomych. Na spotkaniu pojawiłli się m.in. Nergal i Maja Jeżowska. Artysta bawił się z nimi świetnie, a podczas toastu pozwolił sobie na nietypowe słowa.

Danuta Krasnodębska najstarszą uczestniczką programu wokalnego na świecie! Zostanie gwiazdą? >>

Andrzej Piaseczny: impreza na 50. urodziny

Andrzej Piaseczny ma szerokie grono fanów, którzy nie zapomnieli o jego okrągłych urodzinach. Wokalista pochwalił się podarunkiem na Instagramie. Możemy zobaczyć prezent, który został oklejony kartkami z kalendarza sprzed pięćdziesięciu lat!

No i stało się. Tzn. stało się dokładnie 50 lat temu. Jak widać na opakowaniu prezentu od fanów, wtedy też była środa. Czemu to mówię? A, tego nie wiem. Zakręcony jestem dzisiaj okrutnie. Pięknie dziękuję za moc życzeń, które ciągle jeszcze napływają. Co zrobić, kocham Państwa i nic na to nie poradzicie – napisał.

Andrzej Piaseczny swoje urodziny świętował urodziny w gronie znajomych. Z okazji wydarzenia został stworzony tort z ozdobami w kształcie fragmentów partytury. Uczestnicy zabawy przygotowali także zmienioną wersję utworu Śniadanie do Łóżka, którą oryginalnie śpiewa Andrzej. Podczas toastu solenizant na żywo skomentował sytuację w Polsce, która - jak mogliśmy usłyszeć - bardzo mu się nie podoba i Piaseczny nie szczędził "brzydkich" słów. Nagrania można było zobaczyć na InstaStory Nergala, ale już nie są dostępne.  

Witold Paszt - wiek, kariera, piosenki, dzieci. Kim jest juror The Voice Senior? >>

Myślicie, że była to dobra impreza?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.