Reklama
placeholder
News

Chłopak wyrzucił ją z pędzącego auta. 22-latka po 3 latach od zdarzenia powiedziała pierwsze słowo

Chłopak wyrzucił ją z pędzącego auta. 22-latka po 3 latach od zdarzenia powiedziała pierwsze słowo

fot. instagram.com/bbcnews/

Reklama
Reklama
placeholder

Angel Lynn w wieku 19 lat została wyrzucona z pojazdu pędzącego blisko 100 kilometrów na godzinę przez swojego toksycznego chłopaka. Obecnie 22-letnia kobieta wraca powoli do zdrowia.

W 2020 roku doszło do tragicznego zdarzenia, które zmieniło życie nastoletniej Angel. Lynn jechała samochodem wraz ze swoim partnerem, Chayem Bowskillem i jego kolegą. Para zaczęła się kłócić, więc 19-latka zdecydowała się zaparkować auto i z niego wysiadła. Rozwścieczony chłopak siłą wciągnął ją ponownie do środka pojazdu i razem ruszyli w stronę autostrady A6. Niedługo potem Angel wypadła z pędzącego auta. Chay utrzymywał, że zrobiła to samodzielnie. W 2022 roku został on skazany na niecałe 8 lat więzienia. Po pewnym czasie sąd postanowił podwoić wyrok, przez co łączna ilość lat odsiadki wynosi 16. 

W wyniku tego zdarzenia Angel odniosła poważne obrażenia, przez które nie była zdolna do samodzielnego życia. Przestała również się poruszać i mówić. Niedawno matka dziewczyny poinformowała, że jej sparaliżowana od trzech lat córka wypowiedziała pierwsze słowo od wypadku.

Zmarł najwyższy pies na świecie. Zeus miał niecałe 4 lata >>

Angel Lynn odezwała się pierwszy raz od trzech lat

Angel Lynn, która w wieku 19 lat doznała poważnych obrażeń mózgu, komunikowała się z rodzicami  na różne sposoby, jednak nie była zdolna mówić. Jak podaje portal BBC News, matka dziewczyny, Nikki Lynn, potwierdziła, że jej córka wypowiedziała niedawno swoje pierwsze od czasów wypadku słowo. Angel powiedziała "mamo". 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama