News

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko. „Ania chciałaby dać Robertowi syna”

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko. „Ania chciałaby dać Robertowi syna”

Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko. Jakiś czas temu żona najlepszego piłkarza świata zdradziła, że chciałaby powiększyć rodzinę.

Gigi Hadid i Zayn Malik - imię córki ujawnione! >>

Ania i Robert Lewandowscy są rodzicami dwóch córek. Starsza – Klara – w maju 2021 roku skończy 4 lata. W tym samym czasie jej młodsza siostra Laura będzie świętować 1. urodziny.

Robert i Ania Lewandowscy chcą mieć syna? 

Jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Flesz trenerka odpowiedziała twierdząco na pytanie „czy nabrała ochoty na trzecie dziecko?”. Niedawno to, że chciałaby znowu zostać mamą potwierdziła też na Instagramie pisząc, że „planuje więcej” dzieci.

Teraz ponownie pojawiły się informacje, że Lewandowscy chcą mieć trzecie dziecko. Mówi się, że marzą o synu. 

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! "Za mną bardzo trudny czas" >>

Ania chciałaby dać Robertowi syna, z którym, gdy podrośnie, grałby w piłkę i przekazałby mu swoją wiedzę. To byłoby dopełnienie ich szczęścia – podaje Na Żywo, powołując się na swojego informatora.

Portale donoszą, że planom na pojawienie się trzeciego dziecka w rodzinie Lewandowskich kibicują mamy pary – Iwona Lewandowska i Maria Stachurska.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.