News

AniKa Dąbrowska: debiutancka płyta już jest! Podbije listy przebojów? [TRACKLISTA]

AniKa Dąbrowska: debiutancka płyta już jest! Podbije listy przebojów? [TRACKLISTA]

fot. materiały prasowe

Debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids – AniKi Dąbrowskiej – jest już dostępna w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Krażek Afirmacja miał swoją premierę 26 czerwca 2020 roku.

Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat – kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli – marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie – mówi AniKa Dąbrowska.

Antek Królikowski rozstał się z dziewczyną! „Dziękuję za 1,5 roku” >>

AniKa Dąbrowska – płyta Afirmacja 

Skąd tytuł Afirmacja

Zaczerpnięty właśnie z mojego życia, bo ja nie tylko akceptuję, ale wręcz adoruję życie. I kocham muzykę! Muzyka jest moją pasją, ale także terapią, która pomaga w codziennym zmaganiu się z chorobą i w rehabilitacji. Gdy śpiewam, zapominam o swoich słabościach i problemach. Muzyka mnie leczy – tłumaczy AniKa.

To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. – Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie - bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje – dodaje wokalistka.

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Marcin Bosak. Aktor protestuje >>

AniKa Dąbrowska – Afirmacja [TRACKLISTA, PIOSENKI]

1. Afirmacja (Intro)
2. Małe skrzydła
3. Niewidzialna
4. Sitowie
5. Do końca świata
6. Oddycham chwilą
7. Nawet jeśli jutra nie ma
8. Do gwiazd
9. Tak jak ja
10. Miłość
11. Małe skrzydła (Acoustic)

Półcieniowe zaćmienie Księżyca w lipcu 2020: kiedy oglądać? >>

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.