Reklama
placeholder
News

Anita Lipnicka złożyła córce wzruszające życzenia. Pola Porter skończyła 18 lat

Anita Lipnicka złożyła córce wzruszające życzenia. Pola Porter skończyła 18 lat

fot. instagram.com/anita.lipnicka

Reklama
Reklama
placeholder

Pola Porter, córka Anity Lipnickiej i Johna Portera, urodziła się 23 lutego 2006 roku. Z okazji 18. urodzin jej mama złożyła jej wzruszające życzenia.

Pola Porter - rodzice

Anita Lipnicka była najpopularniejszą wokalistką Varius Manx, z którym to zespołem była związana na początku swojej kariery. Od 1996 roku rozpoczęła karierę solową. W 2003 roku piosenkarka związała się z walijskim muzykiem, Johnem Porterem, z którym rozstała się kiedy ich córka, Pola, miała 9 lat.

Córka Kurta Cobaina wyszła za syna Tony'ego Hawka. Ślubu udzielił im wokalista R.E.M. >>

John Porter mieszka w Polsce od lat 70. Ma na koncie 12 albumów muzycznych - ostatni z 2023 roku.

Anita Lipnicka w listopadzie ubiegłego roku wydała nową płytę zatytułowaną Śnienie, a w marcu tego roku wyruszy w trasę koncertową z nowymi piosenkami.

Pola Porter - czym się zajmuje?

Pola, mimu kilku sesji zdjęciowych i początków z modelingiem jest - jak mówi Anita Lipnicka - pragmatyczna, bardzo poukładana, ambitna i obowiązkowa. Dziewczyna zdecydowała się na zdawanie rozszerzonej matury i chce studiować w Holadnii, w Amsterdamie albo w Rotterdamie.

Sandra Kubicka złożyła Baronowi życzenia na 40-te urodziny. 'Najlepsze co mi się w życiu przydarzyło to Ty' >>

Anita Lipnicka - życzenia dla córki

Na swoim profilu na Instagramie Anita Lipnicka umieściła post ze zdjęciem Poli z życzeniami:

23 lutego 2006 roku, w jednym z warszawskich szpitali, przyszła na świat maleńka dziewczynka, która odmieniła moje życie. Urodziła się dokładnie o 18:35 do dźwięków piosenki José Gonzáleza “Heatbeats”, płynącej z głośnika przenośnego radia, jakie towarzyszyło mi podczas wielogodzinnego porodu... Zima wtedy była piękna - za oknami wirujące płatki śniegu, wszędzie biało i czysto... Jakby świat wstrzymał oddech i ustał na moment w zaczarowanej kapsule czasu... Nie wiem jak, kiedy to zleciało, ale dziś ta dziewczynka kończy 18 lat! Kochana moja córeczko, leć wysoko, sięgaj gwiazd, gorących słońc i alabastrowych księżyców. To wszystko jest Twoje. Niebo i ziemia. Nie lękaj się. Ufaj swojej melodii. Oddychaj.
Kocham Cię, mama

My również życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama