News

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Wydała mocne oświadczenie ws. ojca

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Wydała mocne oświadczenie ws. ojca

fot. Instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda wydała oświadczenie. Żona Antka Królikowskiego odniosła się do ostatnich wydarzeń z udziałem ojca. W mocnych słowach zwróciła się do niego.

Antek Królikowski: awantura z ojcem Opozdy zakończona wystrzałem z broni. Co się stało? >> 

Joanna Opozda – afera z udziałem ojca aktorki

Nie milkną echa awantury do jakiej doszło w Busku-Zdroju, w wydarzeniach brali udział m.in. Antek Królikowski oraz jego teść. W sieci pojawiły się szokujące filmiki ze zdarzeń jakie miały miejsce pod rodzinnym domem Joanny Opozdy.

(…) Pokażę wam tutaj, jak byłem świadkiem, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę, przeleciał nad głową szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., z Buska-Zdroju – relacjonował Antek Królikowski na Instagramie.

Pełnomocnik Dariusza Opozdy wydał oświadczenie. Jak donosił Fakt, ojciec Joanny Opozdy w rozmowie z dziennikiem stwierdził, że to on był celem ataku i oddał strzał, „aby ich przestraszyć”, „aby dali mu spokój”.

Joanna Opozda o skandalu z udziałem ojca. 'Prawie doszło do morderstwa' >> 

Sprawą zajmują się policja oraz prawnicy.

Joanna Opozda oświadczenie ws. incydentu z ojcem

11 stycznia 2022 roku Joanna Opozda wydała oficjalne oświadczenie. Do tej pory w mediach pojawiały się wypowiedzi aktorki w sprawie dla dziennika Super Express oraz portalu Plejada. Niżej publikujemy całość oświadczenia, które pojawiło się na profilu na Instagramie @asiaopozda.

Mam dość.

Jestem na skraju wytrzymałości.

Wiecie, że nie lubię opowiadać o swoich prywatnych sprawach, ale czuję, że już nie mam wyjścia. Mój ojciec od wielu miesięcy rozmawia z mediami, więc moje dalsze milczenie zwyczajnie nie ma sensu.

Wypowiedział się już chyba każdy, poza mną.

Chcę powiedzieć, że nie odpowiadam za mojego ojca i jego rodzinę. Odcięłam się od nich dawno temu. Miałam ku temu swoje powody, które przemilczę.

Już jako mała dziewczynka nie miałam kontaktu z „babcią” czy ciotkami. Teraz ci ludzie wtargnęli w moje życie, niszcząc mnie i nasze nienarodzone dziecko. Niszcząc moją mamę, siostrę, brata i męża.

Jak się domyślacie, nie miałam wpływu na to, w jakiej rodzinie dane mi było przyjść na świat.

Jako 18-latka wyprowadziłam się z domu i poszłam swoją drogą. Pracowałam jako modelka, po drodze pakując się w różne tarapaty, o których już tutaj opowiadałam. Później dostałam się na wymarzone studia do Szkoły Teatralnej i zaczęłam spełniać swoje marzenia.

Czułam się wolna, momentami szczęśliwa.

Dariusz Opozda – prawnik wydał oświadczenie. Ojciec Joanny Opozdy pokazał drastyczne zdjęcie >> 

Teraz, kiedy powinnam skakać z radości, bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję. Dziś wylądowałam w szpitalu, z silnymi skurczami i bólami. Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać.

Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie mojego dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku, a teraz jeszcze to.

Naprawdę nie daję już rady, a przecież mój mały synek odczuwa wszystko to co ja. Mam straszne wyrzuty sumienia, że od kilku dni nie mogę przestać płakać, a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem.

Dziękuję mojemu mężowi za wsparcie. Mam nadzieję, że dzięki nagłośnieniu tego, co wyczynia Dariusz Opozda, policja w końcu weźmie to wszystko na poważnie. Antek był już zdesperowany, dlatego wrzucił te straszne filmy, inaczej policja tą sprawą nigdy by się nie zajęła. A media dalej powielałyby kłamstwa Dariusza. Faktem jest, że mój ojciec od wielu miesięcy grozi mi i mojej rodzinie.

Żyjemy w ciągłym strachu i napięciu. Policja jedynie „sporządza notatki”. Oczywiście już od dawna sprawą zajmują się prawnicy, ale takie sprawy ciągną się latami. Nie sądziłam, że tak to wszystko się potoczy.

Moja mama kilkukrotnie próbowała dostać się do swojego domu, niestety bezskutecznie. W końcu postanowiła wynająć ślusarza. Mieszkała tam całe swoje życie i zostawiła tam cały swój dobytek. Zwyczajnie chciała go odzyskać i miła do tego pełne prawo.

Nigdy bym nie przypuszczała, że dojdzie do takiej tragedii.

Joanna Opozda jest w ciąży. Mama aktorki potwierdza i wyjawia prawdę o mężu >> 

Apeluję do swojego ojca, by zakończył tę wojnę.

Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz. Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat swojego życia. Nie opowiadaj już kłamstw.

Już dosyć – napisała Joanna Opozda na InstaStory.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.