Reklama
placeholder
News

Ariana Grande kasuje część biletów na europejskiej trasie!

Ariana Grande kasuje część biletów na europejskiej trasie!

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande kasuje część biletów na europejskiej trasie! Dlaczego? Artystka zmaga się z poważnymi problemami. 

Koncert Ariany Grande w Polsce odwołany jako jedyny na trasie! >> 

Ariana Grande odwołała Meet&Greet i Soundcheck w Europie

Od marca 2019 roku Ariana Grande podróżuje po świecie z trasą koncertową, która promuje jej dwie ostatnie płyty – Sweetener i Thank U, Next. Ostatni koncert w ramach Sweetener World Tour ma odbyć się 21 grudnia w mieście Inglewood (Kalifornia). Niedawno Ariana Grande poinformowała fanów, że kasuje pakiety M&G i Soundcheck w czasie europejskiej części trasy Sweetener World TourCo ciekawe koncerty w Stanach Zjednoczonych odbędą się bez zmian. 

Ariana Grande zignorowała Polskę? Gwiazda odpowiedziała na zarzuty polskich fanów >> 

Dlaczego Ariana Grande anulowała bilety? Artystka zdradziła, że taką decyzję podjęła przez problemy ze zdrowiem psychicznym, z którymi się zmaga.

Hej moi kochani. Czas na trochę szczerości. Moje ataki paniki i depresja dają o sobie znać. Dawałam wam wszystko, co mam i ukrywałam wszystko tak bardzo jak mogłam. Postanowiłam, że najmądrzejszą decyzją będzie nierobienie Soundcheck Party i M&G i zachowanie energii na show. Nie chcę psuć naszego czasu razem i drżeć przy was. Lubię spędzać z wami czas, ale nie będę w stanie dać wam dzisiaj najlepszej siebie. Chciałabym móc kontrolować te ataki, ale jak każdy, kto zmaga się z zaburzeniami lękowymi i depresją, wie, że można jedynie funkcjonować na ich warunkach. Przepraszam – czytamy m.in. na Facebooku Ariana Grande Polska – Arizone.

Ariana Grande usuwa komentarze Polaków? „Tak się nie zachowuje dorosła kobieta” >> 

Fani, którzy wykupili bilety z pakietem M&G i Soundcheck na koncert Ariany Grande w Europie, otrzymali informację od organizatorów wydarzenia, że dostaną częściowy zwrot pieniędzy za pakiety. Jednocześnie będą mogli oczywiście wejść na koncert w ramach zwykłego biletu.

Przypomnijmy, że pakiet M&G i Soundcheck zawiera m.in. możliwość wykonania zdjęcia z Arianą Grande, udział w próbie dźwięku, sesję Q&A prowadzoną przez grupę taneczną wokalistki oraz zaproszenie do salonu Sweetener.

Życzymy Arianie szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama