News

Koncert Ariany Grande w Polsce odwołany jako jedyny na trasie! OŚWIADCZENIE

Koncert Ariany Grande w Polsce odwołany jako jedyny na trasie! OŚWIADCZENIE

fot. instagram.com/arianagrande

Ariana Grande miała zagrać koncert w Polsce 9 września 2019 roku. Była to impreza bardzo wyczekiwana przez fanów artystki – byłby to jej pierwszy koncert w naszym kraju.

Ariana Grande MOLESTOWANA na pogrzebie Arethy Franklin! Szokujące VIDEO >>

Przypomnijmy, że Grande miała już wystąpić w Polsce w 2017 roku. Koncert Ariany Grande w naszym kraju został wtedy odwołany ze względu na zamach terrorystyczny, który miał miejsce podczas występu piosenkarki w Manchesterze.

Ariana Grande jako 8-latka. Miała już zadatki na gwiazdę? VIDEO >>

Okazuje się, że wrześniowy koncert Ariany Grande, który miał odbyć się w krakowskiej Tauron Arenie, również nie dojdzie do skutku. Organizatorzy odwołali go na miesiąc przed datą imprezy i wydali oświadczenie w tej sprawie.

Ariana Grande – koncert odwołany

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany. W celu uzyskania dodatkowych informacji bądź wystąpienia o zwrot, prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią za pośrednictwem której kupili Państwo bilety – brzmi oświadczenie organizátora.

Wygląda na to, że tylko koncert w Polsce nie został przeniesiony na inną datę, ale po prostu odwołany.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

we decide it

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj