Reklama
placeholder
News

Ariana Grande została jasną blondynką. Pasuje jej ten image?

Ariana Grande została jasną blondynką. Pasuje jej ten image?

fot. YouTube /Ariana Grande/

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande, kojarzona przede wszystkim ze swoim bujnym kucykiem zawiązanym na czubku głowy, postanowiła zmienić swoją fryzurę. Jak wygląda jako blondynka?

Ariana Grande i The Weeknd razem w remixie Die For You. Lepszy niż oryginał? >>

Ariana Grande - charakterystyczna fryzura

Ariana Grande rozpoczęła swoją karierę aktorską w bardzo młodym wieku występując m.in. w dziecięcym teatrze oraz różnych musicalach. Popularność przyniosła jej rola Cat Valentine w serialu Victoria znaczy zwycięstwo, gdzie prezentowała się jako wrażliwa nastolatka o długich, wiśniowych włosach. Pozytywna aura jaka roztaczała się nad serialową Cat przyciągnęła tyle fanów, że stworzono kolejny serial, będący przedłużeniem przygód Valentine o tytule Sam i Cat. Po zakończeniu prac nad ostatnim sezonem obu seriali Ariana zdecydowała się zmienić swoją - charakterystyczną dla granej przez nią postaci - fryzurę. Gwiazda zastanawiała się jakie ułożenie włosów pasuje do niej najbardziej. Dużo eksperymentowała w tej dziedzinie, przez co można było zobaczyć ją m.in. w czarnych lokach, rudych włosach oraz ciemnym blondzie. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego koloru i uczesania Ariana zdecydowała się postawić na gęste włosy upięte w umiejscowiony wysoko kucyk, które stały się niemalże jej znakiem rozpoznawczym. Do niedawna 29-letnia piosenkarka pokazywała się najczęściej w tej właśnie fryzurze, ale ostatnio postanowiła zmienić swój image.

Ariana Grande – ponowne wtargnięcie psychofana do posiadłości gwiazdy >>

Ariana Grande - nowy image

Jeszcze w 2022 roku Ariana Grande zszokowała fanów pozując do sesji zdjęciowej w ciemnych, rozpuszczonych włosach. Wtedy pierwszy raz od długiego czasu wystąpiła przed aparatem bez typowego dla niej kucyka. Niektórzy komentowali, że w tej odsłonie Ariana jest nie do poznania. Gwiazda zdecydowała się niedawno na kolejną zmianę i przefarbowała włosy na jasny blond oraz optycznie pomniejszyła kucyk, rezygnując ze sztucznych doczepek. Co myślicie o jej metamorfozie?

bryska schudła 50 kilogramów. Spektakularna metamorfoza piosenkarki >>

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama