News

Ariana Grande została blondynką. Udana metamorfoza?

Ariana Grande została blondynką. Udana metamorfoza?

fot. Instagram / @arianagrande

Ariana Grande już kilkukrotnie zmieniała kolor włosów. Artystkę w przeszłości miała między innymi czerwone oraz różowe włosy. Piosenkarka tym razem postawiła powrócić do platynowego blondu, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Metamorfoza piosenkarki przykuła uwagę jej fanów, a pod zdjęciem nie zabrakło licznych komentarzy odnośnie jej nowego wyglądu. 

Ariana Grande – stalker groził jej śmiercią. Sąd podjął decyzję >>

Ariana Grande została blondynką [ZDJĘCIE]

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych gwiazd sceny muzycznej na świecie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 336 milionów obserwujących. Przez dość długi czas artystka publikowała w sieci zdjęcia, na których występowała jako brunetka. Dlatego też niespodziewana zmiana koloru włosów na blond była dla sporej części internautów sporym zaskoczeniem. Metamorfoza artystki na szczęście przypadła do gustu większości fanom, którym spodobało się, że wróciła do blond włosów.

Ariana Grande wyszła za mąż?! Co wiadomo o sekretnym ślubie gwiazdy? >>

Blond Ari wróciła.

Uwielbiam te włosy. 

Wyglądasz pięknie.

Złoto! 

Wyglądają przepięknie.

Najpiękniejsza.

Oto jak Ariana Grande wygląda w nowych blond włosach:

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.