Reklama
placeholder
News

Ariana Grande przyznała się do wstrzykiwania „tony” wypełniaczy i botoksu

Ariana Grande przyznała się do wstrzykiwania „tony” wypełniaczy i botoksu

fot. YouTube/Vogue/

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande jest 30-letnią aktorką i piosenkarką. Swoją karierę zaczęła w młodym wieku, przez co już jako dziecko mierzyła się z wieloma uwagami na temat swojego zachowania i wyglądu oraz była "wystawiona" na widok publiczny. Artystka nawiązała do tego w ostatnim filmiku, na którym prezentowała swoją tzw. skin care routine, z cyklu Beauty Secrets [Sekrety Piękna] na kanale Vogue na YouTube. Przyznała się również do wstrzykiwania w przeszłości "tony" wypełniaczy oraz botoksu. 

Ariana Grande ma romans z zajętym mężczyzną? To nie pierwszy raz kiedy miała ‘ukraść’ chłopaka >>

Ariana Grande o wstrzykiwaniu wypełniaczy i botoksu. Piosenkarka zwierzyła się w filmiku

Trwający ponad 11 minut filmik, którego tematem przewodnim miały być kosmetyczne triki i przyzwyczajenia gwiazdy, zamienił się w poruszający monolog odnośnie znaczenia piękna, rozpoczynania kariery w młodym wieku i ukrywania siebie. Ariana Grande przyznała, że słysząc wiele słów krytyki na swój temat, nie zawsze wiedziała, jak rozdzielić cudze opinie na te, które powinna wziąć do siebie lub odrzucić. Piosenkarka była zagubiona i chciała wręcz zasłonić się makijażem, a nawet stosowała wypełniacze, chcąc powiększyć m.in. usta. Z takich zabiegów miała zrezygnować w 2018 roku, gdy zdecydowała, że jest to dla niej za dużo. Na koniec wideo Ariana przyznała, że nie wie, czy kiedyś nie powróci jeszcze do starych metod, botoksu itd., ponieważ jej wizja piękna i zachcianki w tym temacie mogą ulec zmianie.

Czuję, że moje spojrzenie na piękno zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Szczególnie dlatego, że zaczęłam swoją karierę tak wcześnie. Wiecie, chodzi o bycie narażonym na tak wiele różnych opinii w młodym wieku. Szczególnie wtedy, gdy ludzie mają dużo do powiedzenia na temat twojego wyglądu. Trudno rozróżnić, co warto wziąć do siebie, a co nie. Nie potrafisz tego jeszcze w wieku 17 lat. Przez wiele lat używałam makijażu jako formy przebrania lub czegoś, za czym mogłabym się schować. Stawiałam na więcej włosów, grubszą "kreskę" eyelinera itd. (...)

Myślę, że wraz z wiekiem już nie lubię postrzegać tego w ten sposób. Myślę teraz o makijażu jako o rodzaju wyrażenia siebie i akcentowania niektórych szczegółów naszej urody. Nasza "relacja" z pięknem jest bardzo osobista.

Będę teraz szczera, w przeszłości używałam tony wypełniaczy w okolicach ust oraz botoksu. Przestałam w 2018 roku, ponieważ wydawało mi się, że jest tego za dużo. Czułam, jakbym się ukrywała.

Przez długi czas traktowałam wszystkie zabiegi kosmetyczne jako możliwość ukrywania prawdziwej siebie.

- powiedziała Ariana Grande w filmiku. 

Tak Taylor Swift zareagowała na sukces Seleny Gomez. To się nazywa przyjaźń! >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama