Reklama
placeholder
News

Ariana Grande w Polsce 2019 dostanie prezent! Zobaczcie go

Ariana Grande w Polsce 2019 dostanie prezent! Zobaczcie go

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Koncert Ariany Grande w Polsce już za kilka miesięcy. To będzie pierwszy występ wokalistki w naszym kraju, nic dziwnego, że fani szykują dla niej niespodzianki. Co dostanie Ariana Grade w Krakowie? Zobaczcie pierwszy prezent!

Tak będzie wyglądał koncert Ariany Grande w Polsce 2019 >>

Ariana Grande dostanie prezent na koncercie w Krakowie

Ariana Grande miała wystąpić w Polsce w 2017 roku. Jej koncert został jednak odwołany z powodu zamachu, do którego doszło 22 maja w Manchesterze. Po dwóch latach artystka znowu ma pojawić się w Polsce w ramach trasy koncertowej Sweetener World Tour, która promuje dwa albumy piosenkarki – Sweetener, wydany w 2018 roku, oraz Thank U, Next z 2019. Z tej okazji fani przygotowali dla Ariany Grande wyjątkowy prezent.

Niespodziankę dla Ariany Grande pokazała na Instagramie Magda Bereda. Wokalistka jest wielką fanką Amerykanki. Podczas koncertu w Krakowie wręczy swojej idolce obraz namalowany przez Macieja Cekało.

@arianagrande this amazing gift is waiting for you in Poland! // obraz namalowany przez utalentowanego @maciejcekalo oznaczajcie proszę Arianę – napisała pod zdjęciem.

Koncert Ariany Grande w Polsce: wejście tylko z TĄ torbą >> 

Fotka z portretem Ariany zdobyła prawie 85 tysięcy „serduszek”, a pod postem jest mnóstwo komentarzy, w których fani oczywiście ją oznaczają.

Przypominamy, że koncert Ariany Grande w Polsce odbędzie się 9 września 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Myślicie, że prezent zrobi na niej wrażenie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama