Reklama
placeholder
News

Ariana Grande na Netflixie! Jest zwiastun i data premiery excuse me, i love you

Ariana Grande na Netflixie! Jest zwiastun i data premiery excuse me, i love you

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande na Netflixie! Jest zwiastun i data premiery filmu koncertowego excuse me, i love you.

Listy do M 4: co z premierą w 2020 roku? >> 

Ariana Grande – film excuse me, i love you

Na taki prezent z pewnością czekali wszyscy fani Ariany Grande! 10 grudnia 2020 roku w internecie pojawił się zwiastun excuse me, i love you, produkcji, która opowiada o trasie koncertowej Sweetener World Tour z 2019 roku. Ariana Grande zagrała wtedy ponad sto koncertów. Cztery występy (w tym ten w Polsce) zostały odwołane.

Reżyserem excuse me, i love you został Paul Dugdale, a producentami wykonawczymi są Ariana Grande, Scooter Braun , Allison Kaye, Scott Manson, Jessie Ignjatovic i Evan Prager. Film tworzą również Simon Fisher, Liz Garbus, Dan Cogan, Paul Dugdale, Ray Rock i James Shin.

Ariana Grande – excuse me, i love you. Data premiery

Premiera filmu excuse me, i love you odbędzie się 21 grudnia 2020 roku, oczywiście na Netflixie.

Julia Wieniawa raperką? Wystąpiła w słuchowisku swojego chłopaka >>

21 grudnia, rok po zakończeniu, światowa trasa Sweetener World Tour, zawita w Waszych domach. Udostępniamy to jako list miłosny do Was, żeby uczcić to, czym dzieliliśmy się między sobą przez ostatnie kilka lat. Wiem, że ten projekt to tylko część jednej trasy koncertowej (…), ale chciałam podziękować wszystkim za to, że doświadczyłam w życiu więcej niż kiedykolwiek marzyłam. Tworzenie muzyki i robienie tych wszystkich rzeczy było tym co znałam i czemu poświęcałam się od dawna. (…) Jestem bardzo wdzięczna. Wiele się nauczyłam, wiele widziałam i czułam. To był wielki zaszczyt dzielić z Wami tyle życia (…) – napisała Ariana Grande na Instagramie, zapowiadając trailer excuse me, i love you.

Odliczacie dni do premiery? :-) 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama