News

Ariana Grande śpiewa na pośmiertnej płycie Mac Millera! To potwierdzone

Ariana Grande śpiewa na pośmiertnej płycie Mac Millera! To potwierdzone

Fot. screen Instagram.com/arianagrande

Ariana Grande śpiewa na pośmiertnej płycie Mac Millera! To potwierdzona informacja. W której piosence usłyszymy jej głos?

Mac Miller: wyszedł pośmiertny album Circles. POSŁUCHAJ >> 

Mac Miller – pośmiertna płyta Circles

17 stycznia 2020 roku został wydany pośmiertny album Maca Millera – Circles. Krążek zawiera dwanaście utworów, które odkrywają muzyczną różnorodność rapera. Miller pracował nad płytą z producentem Jonem Brionem, który po śmierci Millera postanowił ukończyć płytę.

To skomplikowany proces, na który nie ma właściwej odpowiedzi. (…) Po prostu wiemy, że dla Malcolma ważne było, aby świat go usłyszał… Dziękujemy wszystkim fanom, którzy przez lata bezwarunkowo go wspierali. Tęsknimy za nim. Możemy sobie wyobrazić, dokąd zmierza Malcolm, i docenić to gdzie był. Mamy nadzieję, że poświęcisz czas na słuchanie -   napisała rodzina Mac Millera o jego pośmiertnej płycie w poście na Instagramie.

Przypomnijmy, że Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. 26-letni raper przedawkował narkotyki podczas imprezy w swojej willi w dzielnicy Studio City w Los Angeles.

Oskarżony o śmierć Mac Millera ARESZTOWANY! >> 

Ariana Grande śpiewa na płycie Mac Millera

Od kiedy pośmiertny album Mac Millera ujrzał światło dzienne, fani są przekonani, że w piosence I Can See możemy usłyszeć głos Ariany Grande, z którą Miller był związany w latach 2016-2018. Przedstawiciele zmarłego 2 lata temu rapera nie komentowali plotek na ten temat, jednak niedawno obecność Ariany Grande na płycie Circles została potwierdzona przez Jona Briona.

Producent zapytany przez New York Times, czy w utworze I Can See są wokale Grande, odpowiedział: Wierzę, że tak.

Ten utwór został zaczęty wcześniej. Było kilka piosenek, nad którymi [Mac] pracował sam i które wydawało mi się, że pasują do tematyki albumu, który tworzyliśmy. “I Can See” jest jedną z nich... Dograłem kilka rzeczy do tych piosenek, żeby pasowały do reszty, ale te wokale już tam były. To nie była producencka decyzja, żeby je tam umieścić – dodał.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"this pool is haunted" "ok"

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.