Reklama
placeholder
News

Ariana Grande ma nowego chłopaka? Fani nie mają wątpliwości

Ariana Grande ma nowego chłopaka? Fani nie mają wątpliwości

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande ma nowego chłopaka? Fani nie mają wątpliwości, że serce wokalistki jest zajęte.

Ariana Grande: nowy singiel BOYFRIEND już jest! >> 

Ariana Grande i Mikey Foster są razem?

Ariana Grande spotykała się już m.in. z raperami Big Seanem i Mac Millerem. Ostatnio była dziewczyną komika Pete’a Davidsona. Para była nawet zaręczona, ale jesienią 2018 roku ogłosili, że nie są już razem.

Mówi się, że Ariana Grande znowu jest zakochana. 26-latka ma spotykać się z Mikeyem Fosterem z zespołu Social House. Plotki o tym, że Grande i Foster są parą pojawiły się tuż po premierze teledysku do wspólnego singla wokalistki i Social House – Boyfriend. W klipie artyści grają zakochanych, ale ich fani uważają, że iskrzy między nimi nie tylko na planie. ;-) 

Tak będzie wyglądał koncert Ariany Grande w Polsce 2019 >> 

Atmosferę wokół Grande i Fostera podgrzało wideo zza kulis kręcenia teledysku, który pojawił się na oficjalnym kanale Ariany na YouTube. Na filmiku widać, że gwiazdy świetnie czują się w swoim towarzystwie, a nawet flirtują.

Ariana Grande i muzyk Social House nie komentują na razie plotek o swoim romansie, jednak zagraniczne media donoszą, że bawili się razem na jednej z imprez, którą Ariana zorganizowała dla swojego ochroniarza.

Kylie Jenner weźmie ślub 10 sierpnia w swoje 22. urodziny?! >> 

Warto dodać, że fani Ariany Grande i Mikeya Fostera liczą na to, że wokaliści niedługo ogłoszą, że są parą. Jak tylko piosenka Boyfriend pojawiła się w internecie zaczęli pisać, że artyści bardzo do siebie pasują i wręcz muszą być razem:

Uroczo razem wyglądacie

Związek roku

Jesteście razem tacy słodcy! – czytamy m.in. pod wspólnym zdjęciem Ariany Grande i członka Social House na Instagramie.

Polska wersja hitu SENORITA Mendesa i Cabello. Lepsza od oryginału? >> 

Przypominamy, że Social House będzie supportem Ariany Grande w czasie europejskiej części światowej trasy koncertowej artystki – Sweetener World Tour. Gwiazdy wystąpią razem na jednym koncercie po raz pierwszy 17 sierpnia 2019 roku w Londynie.

Może w czasie wspólnych występów Ariana Grande i Mikey Foster zdradzą czy są razem? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama