News

Ariana Grande ofiarą oszustwa?

Ariana Grande ofiarą oszustwa?

Fot. Instagram.com/arianagrande

Ariana Grande padła ofiarą oszustwa? Niedawno został złożony pozew przeciwko Akademii przyznającej Grammy. O co chodzi?

Lady Gaga: Stupid Love WYCIEKŁO! Fantastyczny numer >> 

Grammy 2020: data, pozew przeciwko Akademii

27 stycznia 2020 roku odbędzie się 62. ceremonia wręczenia nagród Grammy. Niedługo przed oficjalną galą Deborah Dugan złożyła pozew przeciwko Narodowej Akademii Sztuki i Techniki Rejestracji, która przyznaje prestiżowe wyróżnienia. Kilkanaście dni wcześniej, 16 stycznia, Akademia poinformowała, że Deborah Dugan została zwolniona z funkcji dyrektora.

Deborah Dugan złożyła skargę do Komisji ds. Równych Szans Zatrudnienia przeciwko Narodowej Akademii Sztuki i Techniki Rejestracji, ponieważ twierdzi, że w organizacji dochodzi do „molestowania seksualnego, dyskryminacji, fałszowanie głosów, korupcji i powiązań biznesowych między artystami a wytwórniami”.

Ariana Grande zignorowała Polskę? Gwiazda odpowiedziała na zarzuty polskich fanów >> 

Ariana Grande została pokrzywdzona przez Akademię przyznającą Grammy?

Dugan podaje w pozwie m.in., że nagrody Grammy nie są rozdawane uczciwie. Mówi, że na początku na artystów głosuje 12 000 członków Akademii, a później 20 najlepszych wyborów jest weryfikowanych przez „tajne komitety” wybrane przez prezesa zarządu i szefa Grammy – Billa Freimutha. Ich zadaniem jest zawężenie tej grupy do 5-8 osób, w zależności od kategorii.

Zdaniem Deborah Dugan w rzeczywistości zarząd wybiera „artystów, z którymi ma relacje”, czasem nawet tych, którzy nie znaleźli się w pierwszej dwudziestce, i pozwala artystom zasiadać w „tajnym komitecie” głosującym na ich kategorię i manipulować wynikami tak, aby upewnić się, że niektóre utwory zostaną nominowane do nagrody, jeśli producent Grammy, Ken Ehrlich, chce, aby właśnie te utwory zostały wykonane na gali.  Pokrzywdzona w ten sposób ma być m.in. Ariana Grande, która nie otrzymała nominacji do Grammy w 2019 roku w kategorii Piosenka Roku, mimo że otrzymała wystarczającą ilość głosów od komisji. Zamiast niej do wyróżnienia miał zostać nominowany utwór, który zajmował dopiero 18-20 miejsce na liście. Prawdopodobnie zamiast singla Amerykanki w zestawieniu znalazł się utwór Brandi Carlile - The Joke.

Small World - najmocniejszy film Patryka Vegi i rola Wieniawy [ZWIASTUN] >> 

Grammy są przyznawane nieuczciwie? Odpowiedź Akademii

Jak czytamy m.in. na portalu The Hollywood Reporter Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji nie odniosła się do konkretnych zarzutów Deborah Dugan, ale zaznaczyła, że była dyrektor nie miała wątpliwości co do rzetelności Akademii, dopóki nie została zwolniona ze stanowiska.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ruuuuule the wooooorld @2chainz

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.