News

Ariana Grande: serial o wokalistce już dostępny! Gdzie oglądać?

Ariana Grande: serial o wokalistce już dostępny! Gdzie oglądać?

instagram.com/arianagrande

Ariana Grande przechodzi właśnie renesans swojej kariery. Wokalistka wydała ostatnio singiel Thank U, Next, w którym rozlicza się ze swoimi byłymi chłopakami. Oczekiwany teledysk do tego kawałka pojawił się kilka dni temu i pobił rekord świata (!) w ilości odtworzeń klipu w ciągu pierwszej doby od premiery.

Ariana Grande tym samym przegoniła zespół BTS, a także Taylor Swift z kawałkiem Look What You Make Me Do. To ogromny sukces!

REKORDOWY klip Ariany Grande >>

Piosenkarka ma za sobą bardzo burzliwy rok, w trakcie którego zdążyła rozstać się po dwóch latach z raperem Mac Millerem, zacząć spotykać z Pete’m Davidsonem, zaręczyć się z nim, a następnie rozstać, a na koniec załamać się informacją o tragicznej śmierci Mac Millera. Przypomnijmy, że artysta odszedł 7 września 2018 roku w wieku 26 lat. Powodem śmierci było przedawkowanie narkotyków i zmieszanie ich z alkoholem.

Fani Ariany są zachwyceni jej nowymi piosenkami, a to nie koniec niespodzianek. W serwisie YouTube pojawił się serial o Arianie Grande!

Produkcja nosi tytuł Dangerous Woman Diaries i opowiada o pracy wokalistki nad albumem Sweetener, który artystka potraktowała jako terapię po trasie koncertowej Dangerous Woman Tour, podczas której doszło do ataku terrorystycznego na koncercie Grande w Manchasterze.

Ariana Grande: serial – odcinki

W niektórych państwach, w których dostępny jest YouTube Premium, można obejrzeć serial w całości. W Polsce jednak kolejne odcinki będą publikowane co czwartek. Zobaczcie pierwszy odcinek!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj