News

Artur Barciś był o krok od popełnienia samobójstwa. „Chciałem ze sobą skończyć”

Artur Barciś był o krok od popełnienia samobójstwa. „Chciałem ze sobą skończyć”

Fot. YouTube.com/Wydawnictwo WAM

Artur Barciś był o krok od popełnienia samobójstwa. Aktor w wywiadach przyznawał, że ma za sobą bardzo trudny czas.

Polski piłkarz stracił przytomność podczas meczu we Włoszech. Wiadomo co się stało >> 

Artur Barciś jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Uznanie przyniosły mu zarówno role komediowe, jak i dramatyczne. Ogromną sympatię widzów zdobył dzięki postaciom Tadeusza Norka, w którego wcielał się w serialu Miodowe Lata i Arkadiusza Czerepacha w Ranczu.

Artur Barciś chciał odebrać sobie życie 

Początki kariery Artura Barcisia nie były łatwe. W latach 80. aktor stracił pracę w warszawskim Teatrze na Targówku i na planie filmu Odlot. Musiał wyprowadzić się też z wynajmowanego mieszkania.

Zawalił mi się wtedy cały świat. Myślałem, że już sobie nie poradzę. (...) Niestety, dwa tygodnie przed zakończeniem zdjęć wybuchł stan wojenny i uświadomiłem sobie, że wszystko straciłem. I teatr, i mieszkanie, i filmową gażę, bo umówiłem się, że zapłacą mi w całości po zakończeniu zdjęć – przypomina wypowiedź Artura Barcisia dla tygodnika Dobry Tydzień m.in. Radio Zet.

Koronawirus: maseczki materiałowe zakazane? Aktualne wytyczne i decyzje >>

Jak czytamy na portalu o2, 64-letni dziś aktor rozważał popełnienie samobójstwa. Serwis cytuje słowa Barcisia w wywiadzie dla Na Żywo.

Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało.

Jakiś czas później Artur Barciś poznał swoją przyszłą żonę – Beatę – która jest montażystką filmową. Mają 32-letniego syna Franciszka.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.