Reklama
placeholder
News

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. Był trzeźwy

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. Był trzeźwy

fot. instagram.com/artur_rojek_official

Reklama
Reklama
placeholder

W ubiegły piątek 17 marca doszło do zdarzenia drogowego, podczas którego BMW X5 staranowało ogrodzenia Stadionu LGKS 38 Podlesianka w Katowicach. Za kierownicą siedział Artur Rojek, muzyk znany z zespołu Myslovitz i Lenny Valentino. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Artur Rojek i jego żona pod ostrzałem oskarżeń. Działacz opisał współpracę przy festiwalu >>

Policja po przebadaniu muzyka alkomatem stwierdziła, że jest trzeźwy, a on sam w późniejszej rozmowie z Faktem przyznał, że był to błąd wynikający z pomyłki:

No śmieszna sytuacja, myślałem, że mam włączony wsteczny, ruszyłem i samochód zamiast do tyłu pojechał do przodu i wjechał w ogrodzenie.

Artur Rojek został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Oprócz tego, jak przyznał, obiecał również pokryć koszty naprawy zniszczonego ogrodzenia:

Tak oczywiście, już wszystko jest sformalizowane. To jest boisko, na którym mój syn ma treningi, więc ja tych ludzi znam i już wszystko pozałatwiałem. To jest normalna sytuacja, takie rzeczy się zdarzają.

Policja zatrzymała również jego dowód rejestracyjny, gdyż samochód nie nadawał się do dalszej jazdy. Wydaje się więc, że będzie to dość kosztowna pomyłka.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama