News

Gwiazdy opłakują Aviciiego. Wśród nich Martin Garrix i Rita Ora

Gwiazdy opłakują Aviciiego. Wśród nich Martin Garrix i Rita Ora

screen YouTube.com/martingarrix

Tim Bergling, lepiej znany pod pseudonimem Avicii, zmarł 20 kwietnia w wieku 28 lat. Smutną wiadomość przekazała jego agentka.

Informacja wstrząsnęła fanami i artystami, którzy mieli okazję pracować z Aviciim. Na swoich profilach społecznościowych na Instagramie gwiazdy opłakują zdolnego dj-a.

„Nie mogę uwierzyć, że to prawda. Moja największa inspiracja i powód, dla którego zacząłem tworzyć muzykę elektroniczną. Dziękuję za całą radość, którą wniosłeś do świata muzyki” - napisał na swoim profilu Kygo.

Na Twitterze ukazał się także wpis Calvina Harrisa"Okropne wieści o Aviciim, piękna dusza, pełna pasji i wielki talent, który mógł jeszcze wiele stworzyć. Moje serce jest teraz z jego rodziną. Niech Bóg Ci błogosławi, Tim".

Swój smutek na Twitterze wyraziła też Rita Ora, która jako ostatnia miała okazję pracować z Aviciim przy kawałku „Lonely Togehther” z 2017 roku:

"Brak mi słów. Pamiętam, jak wspaniale było tworzyć Lonely Together i czuję sie tak, jakbyśmy rozmawiali wczoraj. Kondolencje dla rodziny Avicii'ego, jego przyjaciół i fanów, którzy go wspierali. Niech spoczywa w pokoju. Odszedł za szybko. Jestem załamana. Mam złamane serce."

Dj-a wspominają też Martin Garrix, Tiesto, Kygo, David Guetta, Zedd czy Madonna. Obejrzyjcie zdjęcia.

 

Words can not describe how I feel right now..I am gonna miss you brother ❤️

Post udostępniony przez Tiësto (@tiesto)

 

So Sad....... So Tragic. Good Bye Dear Sweet Tim. ? Gone too Soon. #avicii

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Zobacz też: 4 największe hity Aviciiego

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj