News

Z ostatniej chwili: Avicii nie żyje. Dj miał 28 lat

Z ostatniej chwili:  Avicii nie żyje. Dj miał 28 lat

Wikimedia Commons/Shawn Tron

Ta wiadomość zatrząsnęła przed paroma chwilami światem muzyki. Nie życie dj Avicii, czyli Tim Bergling, autor takich przebojów jak „Wake Me Up” czy „Hey, Brother”.

Wiadomość jako pierwszy podał magazyn Billboard. O śmierci dj-a poinformowała w piątek 20 kwietnia jego przedstawicielka, Diana Baron, prawdopodobnie dj został znaleziony tego samego dnia.

„Z niezmiernym żalem musimy ogłosić, że Tim Bergling, został znaleziony martwy w Muscat, Oman. Rodzina jest wstrząśnięta i prosimy wszystkich o uszanowanie jej prywatności w tak trudnym czasie. Dalszy komentarz nie będzie udzielany”.

Avicii urodził się 8 września 1989 w Sztokholmie. Miał na koncie dwa albumy studyjne i ponad 40 singli. Był twórcą takich przebojów jak „Wake Me Up”, „Addicted To You” czy „Lonely Together”, wydany w 2017 roku z Ritą Orą.

TRIBUTE TO AVICII

Już w sobotę po 11.00 w Chcesz?Masz! powspominamy Aviciiego, grając jego największe przeboje. Głosujcie za pomocą aplikacji 4FUN APP na piosenki dj-a, które kochacie najbardziej.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.