News

Azealia Banks ugotowała zwłoki własnego kota. Pokazała to na Instagramie

Azealia Banks ugotowała zwłoki własnego kota. Pokazała to na Instagramie

Fot. Instagram.com/azealiabanks

Azealia Banks odkopała i ugotowała zwłoki własnego kota. Raperka pokazała to na Instagramie. Opublikowała makabryczne wideo.

Popularny DJ trafił do szpitala po awanturze z ojcem. Joseph Capriati jest w ciężkim stanie >> 

Azealia Banks to amerykańska piosenkarka, raperka i aktorka. Niestety o 29-latce często mówi się nie w kontekście jej dokonań artystycznych, ale kontrowersyjnych wypowiedzi czy niepokojących wpisów.

W sierpniu 2020 roku opublikowała posty, w których sugerowała, że planuje odebrać sobie życie. Jakiś czas temu autorka singla 212 wyjawiła, że jest czarownicą, a magią zainteresowała się dzięki matce. Przekonywała, że osoby o ciemnej skórze są urodzonymi czarownicami oraz wróżami i mają nadprzyrodzone moce.

W 2016 roku Banks wrzuciła na Instagram film, w którym po trzech latach sprząta szafę z resztek krwi i kurzych piór. „Składanie krwawych ofiar z kurczaków” było powodem konfliktu między raperką a Sią.

Nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu? Projekt trafił do Sejmu >>

Azealia Banks odkopała zwłoki kota

Teraz o Azealii Banks ponownie zrobiło się głośno za sprawą filmów, które pojawiły się na jej Instagramie we wtorek 12 stycznia 2021 roku.

29-latka pokazała na InstaStory jak „przywraca do życia” kota Lucyfera, który zmarł 3 miesiące wcześniej. Raperka nagrała jak odkopuje szczątki zwierzaka i chowa go do białej torby.

Lucyfer 2009-2020. Mój drogi kotku, dziękuję Ci za wszystko. Legenda. Ikona. Będziesz ze mną na zawsze – podpisała post.

W kolejnym filmie Azealia Banks pokazała garnek, w którym było widać prawdopodobnie czaszkę kota, która później stała się elementem dekoracji.

Finalista You Can Dance aresztowany. 'Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa' >> 

Obserwatorzy Banks byli zszokowani tym co opublikowała na Instagramie. Wielu z nich twierdziło, że artystka powinna zgłosić się po pomoc. Pojawiły się też głosy, że jej profile w mediach społecznościowych powinny zostać zablokowane.

Błagam, ona naprawdę ugotowała swojego zmarłego kota?????

Tak, zrobiła to.

Ale go nie zjadła. Usunęła mięso, żeby zachować czaszkę i kości.

POMÓŻCIE JEJ, PROSZĘ – pisali zszokowani internauci.

Azealia Banks usunęła posty ze swojego profilu. Opublikował je m.in. Daily Mail. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.